Klip, który każdego pozostawi we łzach | FILM.ORG.PL

Klip, który każdego pozostawi we łzach
REDAKCJA
06.06.2016


Ekipa Burger Fiction, specjalizująca się w filmowych zestawieniach, stworzyła montaż, składający obietnicę już samym tytułem: This Supercut Will Make You Cry.

Fakt, siła emocjonalna niektórych fragmentów mocno osłabła za sprawą lat oglądania ich parodii (Titanic…?), ale jeśli chodzi o te pozostałe, siła wzruszenia pozostaje niezmienna. Gotowi na sesję oczyszczającego płaczu? • SilverAG

  Po obejrzeniu powyższego filmiku śmiem stwierdzić, że najwyraźniej jestem wyjątkowy – jakoś się nie wzruszyłem. Zatem jestem twardzielem :-) A poważnie – nie dalej jak w sobotę obejrzałem z żoną „Podążaj w stronę światła”. Ten film potrafi wycisnąć łzy i zacisnąć gardło… Szkoda, że zabrakło w powyższym montażu np. finału Szybkich i Wściekłych 7.

 • Darek Woysław

  Ciekawe jest to, że w tym zestawieniu jedyne co naprawdę porusza są Disneye i Pixary.

 • Kapral Hicks

  Jeśli chodzi o polskie filmy, wybrałbym Znachora, od momentu jak Fronczewski mówi „Wysoki sądzie to jest profesor Rafał Wilczur”.

 • MishaPl

  Tak się takich klipów nie robi. Takie zestawiania mają to do siebie, że są strasznie rwane, przez co widz jest co chwilę wybijany z rytmu. Aby zniwelować ten efekt wystarczy np. podłożyć wspólną ścieżkę dźwiękową. Przykład:


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Baby Bump

Następny tekst

Serialowe uniwersum. Bates MotelOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE