Jupiter Ascending | FILM.ORG.PL

Jupiter Ascending
Filip Jalowski
10.12.2013


Po współpracy z Tomem Tykwerem Lana i Andy Wachowscy wyruszają w przestrzeń kosmiczną. „Jupiter Ascending” ma opowiadać o losach młodej kobiety (Mila Kunis), która staje się obiektem zainteresowania całego wszechświata. Wszystkiemu winien jej kod genetyczny, który wskazuje na to, że niczego nieświadoma bohaterka może znacząco wpłynąć na losy wielu systemów planetarnych, o których jak dotąd nie miała pojęcia. W momencie, gdy kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, na Ziemi zjawia się Obrońca (Channing Tatum), który uzmysławia jej rolę, jaką może odegrać w historii wielu planet.

Po pierwszym trailerze nie do końca wiadomo, czego możemy się spodziewać. Tatum w elfickiej stylizacji wygląda nieco zabawnie, a Mila to Mila – wiadomo. Wydaje się, że rodzeństwo Wachowskich chce zaserwować nam kosmiczną operę, w której widowiskowe walki oraz krajobrazy obcych planet pomieszają się z klasycznie poprowadzonym wątkiem miłosnym. Całość nie wygląda źle, ale i nie wywołuje szczególnych emocji. Premierę przewidziano na lipiec 2014.

jupiter2

jupiter1 • Eben

  Za wikipedią „Caine [postać Tatuma] is a defective genetic splice, half-albino and with both wolf and human DNA.”

  • Jakub Piwoński

   co nie zmienia faktu, że jego postać wygląda KOSZMARNIE.

   • Eben

    Bardziej śmiesznie niż koszmarnie, natomiast cytowany przeze mnie fragment sprawia, że trudno brać mi ten film na poważnie pomimo,że sam trailer jest całkiem znośny.

 • Ciekawe jak zginie Sean Bean :) A film zapowiada się nieźle – wciąż wierzę w pomysłowość Wachowskich.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota #106 - Josh Brolin

Następny tekst

Fatalne zauroczenieOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE