DOM HEMINGWAY - pierwszy zwiastun | FILM.ORG.PL

Jude Law jest „Domem Hemingwayem”. A Ty nie.
Grzegorz Fortuna
24.09.2013


Wczoraj pojawił się trailer do nowego filmu, w którym główną rolę odgrywa Jude Law – „Dom Hemingway”. To czarna komedia kryminalna o gangsterze wyspecjalizowanym w otwieraniu sejfów, który wychodzi po dwunastu latach odsiadki i chce odebrać należne mu pieniądze. Trailer jest zabawny, kozacki i stylowy, czyli – jeśli wierzyć materiałom promocyjnym – dokładnie taki, jak główny (anty)bohater. I, sądząc ze zwiastuna, warto ten film czekać. W końcu nikt nie kręci komedii kryminalnych tak, jak Brytyjczycy.

Obok Jude’a Law w „Dom Hemingway” wystąpili Richard E. Grant i Emilia Clarke („Gra o tron”). Film miał premierę na festiwalu w Toronto, gdzie zebrał głównie pozytywne recenzje.

 

Grzegorz Fortuna

Grzegorz Fortuna

Miłośnik polskiej kultury filmowej okresu transformacji, dawnego włoskiego kina gatunkowego, filmu grozy i współczesnej popkultury. Członek kolektywu VHS Hell. Zainteresowany wszystkim tym, co zapomniane lub niedocenione. Bardzo lubi kebab.
Grzegorz Fortuna


  • Jude Law aktorskim objawieniem roku? :)

    • Grzegorz Fortuna

      Ha, coś w tym jest :)

  • Michał Wierzba

    Tak jak za Judem Law nie przepadam, tak bardzo zaskoczony pozytywnie jestem tym co widać w zwiastunie. Jestem ciekawy zarówno filmu jak i tego, czy trochę zmienię zdanie co do wspomnianego aktora. Jak wspomnniał Pan Oświeciński: „aktorskie objawienie roku? :)”


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Jak poznałem Waszą matkę - koniec odysei

Następny tekst

TurboOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE