FARGO – trailerowa uczta | FILM.ORG.PL

FARGO – trailerowa uczta
Miłosz Drewniak
20.03.2014


Jakiś czas temu zaprezentowałem Wam teaser serialu Fargo (tutaj), który na amerykańskiej antenie FX startuje już w przyszłym miesiącu. Święta idą, a ja już teraz mam dla Was moc prezentów. Dokładnie jedenaście – dziesięć króciutkich teaserów i jeden z dawna wyczekiwany ZWIASTUN, który właśnie zawitał w sieci i na ekranach amerykańskich telewizorów. Zapraszam! :-)

Na zaostrzenie apetytu – dziesięć lekkostrawnych teaserów.

A teraz danie główne – zwiastun serialu. Nie wiem jak Wy, ale ja to czuję, kupuję, łykam jak pelikan i czekam na kwiecień jak na objawienie. Widać tu rękę Coenów. Trailer obiecuje nam sporą dozę czarnego humoru. Zwróćcie uwagę na muzykę. Czy przypomina Wam się stare, dobre Fargo?

 

fargo-fx-tv-series-poster-411x600

Analizę oryginalnego Fargo znajdziecie tutaj.

Miłosz Drewniak

Miłosz Drewniak

Rocznik ’91, czyli wychował się na filmach z Indianą Jonesem i chyba dlatego nie lubi w kinie smętnego bergmanowania. Skończył polonistykę we Wrocławiu, broniąc pracy na temat słowa w filmach Quentina Tarantino. Na stałe związany jest z film.org.pl, ale publikował też na łamach portalu Noir Café i rocznika naukowego „Studia Filmoznawcze”. Top (bez szczególnego porządku): "Zezowate szczęście", "Popiół i diament", "Słodkie życie", "Osiem i pół", "Do utraty tchu", "Fargo", "Big Lebowski", "Pulp Fiction", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Dogville".
Miłosz Drewniak


  • Mefisto

    To ostatnie też jest podpisane jako teaser :)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

#165 - Kapitan Phillips

Następny tekst

James Cameron o przyszłości 3DTagi:

OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE