Escape Plan – pierwszy plakat | FILM.ORG.PL

Escape Plan – pierwszy plakat
Rafał Oświeciński
08.06.2013


Schwarzenegger i Stallone w jednym filmie? Nawet jeśli to marzenie miało już szansę się ziścić („Niezniszczalni 2”), to jednak dopiero nadchodzący „Escape Plan” poświęci obu panom po 60-tce odpowiednią ilość ekranowego czasu…. choć niedosyt pozostanie, bowiem będą tkwić w osobnych celach planując ucieczkę z „najlepiej strzeżonego więzienia świata”.

Znacie to? Nie ja jeden mam natychmiastowe skojarzenia z „Prison Break”, choć sama fabuła – oprócz planowania ucieczki – będzie trochę inna. Stallone jest ekspertem od bezpieczeństwa, który niesłusznie trafia za kratki. A jako że nie ma zamiaru poddawać się bez walki to zaprzyjaźnia się z Arniem, który wie dużo, a wiedza ta przyda się w skomplikowanej operacji opuszczenia murów więzienia.

Reżyseruje Mikael Hafstrom, bardzo solidny reżyser, który odpowiada choćby za doskonałe „Zło” i porządne „1408”, „Wykolejonego” i „Rytuał”. Obok dwóch najsłynniejszych mięśniaków Jim „Jezus Chrystus” Caviezel, Vincent D’onofrio, Sam Neill, Vinnie Jones, 50 Cent, Amy Ryan i Faran Tahir.

Poniżej pierwszy plakat – prosty i czytelny. W kinach w październiku.

 

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


 • Rafał Donica

  Obejrzę z przyjemnością, uwielbiam filmy o planowaniu ucieczki z więzienia, moim ulubionym pozostaje wciąż „Forteca” z Lambertem.

 • tomashec

  Również obejrzę z przyjemnością. Stallone był już w pace, więc ma pewne doświadczenie (Lock Up), a Arnie, jako kumpel od lat, z pewnością przyjaciela pomoże. Cieszę, się, że będzie (jak wynika z zapowiedzi twórców) na serio. Plakat bardzo dobry. Pewnie lada moment zwiastun.

  • Scarlet Pumpernickel

   Sly ma takze doswiadczenie w uciekaniu z wiezienia (Tango i Cash), wiec sobie chlopina poradzi – przydalby sie tez jakis skurczybyk z brzytwa i kuzyckiem :)

 • Ojciec Fernando

  Ucieczki z więzienia zawsze mile widziane.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota #1 - Metropolis

Następny tekst

Wielkie nadziejeTagi:

OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE