Trailery filmów

Escape Plan – pierwszy plakat

Autor: Rafał Oświeciński
opublikowano

Schwarzenegger i Stallone w jednym filmie? Nawet jeśli to marzenie miało już szansę się ziścić („Niezniszczalni 2”), to jednak dopiero nadchodzący „Escape Plan” poświęci obu panom po 60-tce odpowiednią ilość ekranowego czasu…. choć niedosyt pozostanie, bowiem będą tkwić w osobnych celach planując ucieczkę z „najlepiej strzeżonego więzienia świata”.

Znacie to? Nie ja jeden mam natychmiastowe skojarzenia z „Prison Break”, choć sama fabuła – oprócz planowania ucieczki – będzie trochę inna. Stallone jest ekspertem od bezpieczeństwa, który niesłusznie trafia za kratki. A jako że nie ma zamiaru poddawać się bez walki to zaprzyjaźnia się z Arniem, który wie dużo, a wiedza ta przyda się w skomplikowanej operacji opuszczenia murów więzienia.

Reżyseruje Mikael Hafstrom, bardzo solidny reżyser, który odpowiada choćby za doskonałe „Zło” i porządne „1408”, „Wykolejonego” i „Rytuał”. Obok dwóch najsłynniejszych mięśniaków Jim „Jezus Chrystus” Caviezel, Vincent D’onofrio, Sam Neill, Vinnie Jones, 50 Cent, Amy Ryan i Faran Tahir.

Poniżej pierwszy plakat – prosty i czytelny. W kinach w październiku.

 

Ostatnio dodane