Trailery filmów

Dzikie historie – oficjalny zwiastun

Autor: Mateusz Górniak
opublikowano

Gutek Film opublikował kilka dni temu oficjalny trailer „Dzikich historii”, które przed paroma dniami otworzyły wrocławski festiwal Nowe Horyzonty, a w kinach pojawią się w październiku. Za argentyńsko-hiszpańską produkcją stoją bracia Almodovar, a scenariuszem i reżyserią zajął się nieznany dotąd szerzej w Polsce Damian Szifron.

119153325

Nominowany do Złotej Palmy obraz ma być niczym nieskrępowaną fantazją na temat tego, co byłoby gdyby podczas międzyludzkich tarć nerwy popuściły na dobre. Głosy krytyków i publiczności docierające z Nowych Horyzontów obiecują sporą dawkę humoru, parę szarż po bandzie i nieco przemocy rodem z filmów Quentina Tarantino.

Sam zwiastun zapowiada wybuchy agresji w sytuacjach, z którymi mierzymy się na co dzień i które na co dzień mogą denerwować, jest też kilka ciekawych gagów, obietnica łamania konwenansów i rzadko zawodząca w kinie akcja z młotkiem. Cóż, nam pozostaje ze spokojem oczekiwać premiery albo ruszyć do Wrocławia, gdzie odbędzie się jeszcze kilka pokazów filmu Szifrona.

Relatos_Salvajes_Banner oficial_JPosters

Ostatnio dodane