Don Jon – pierwszy zwiastun | FILM.ORG.PL

Don Jon – pierwszy zwiastun
Rafał Oświeciński
23.05.2013


„Don Jon” to ksywka głównego bohatera, który – oprócz tego, że przystojny, wysportowany, dbający o rodzinę i chodzący do kościoła – zarywa wiele panienek co weekend. Aż trafia na tę jedną jedyną. Komromowy standard. Element ekstra – Don Jon uwielbia pornosy.

W roli reżysera, scenarzysty i głównego aktora – Joseph Gordon-Levitt, jeden z tych młodych aktorów, który świetnie dobiera sobie role, a tu proszę, odkrywa wiele innych talentów przed publicznością (co nie dziwne, wszak od małego przed kamerą, a i uczyć się miał od kogo).

Zwiastun „Don Jon” jest świetny – znakomicie zmontowany, intrygujący i zachęcający do odwiedzenia kina jesienią. Scarlett – pyszna jak zawsze. W tle kawałek Marky Marka. TEGO Marky Marka :)

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


  • Jeden z najlepszych zwiastunów tego roku. Scarlett trochę jako prosta strzała ze „słit focią” no i Tonny Danza!!! :) Zwiastun z „dobrą wibracją”!!!


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Like father, Like Son (prosto z Cannes)

Następny tekst

Wielki GatsbyOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE