Class of 92 – trailer | FILM.ORG.PL

Class of 92 – trailer
Szymon Pajdak
11.11.2013


W momencie w którym rodziła się moja fascynacja piłką nożną, pojawili się oni. Szóstka przyjaciół, wychowana w jednym miejscu, która w pewnym momencie trafiła pod opiekę wybitnego menadżera, przygotowującego drużynę mającą zdominować światowy futbol na długie lata.

Beckham, Giggs, Butt, Scholes oraz Bracia Neville. Sześciu chłopaków od małego goniących za piłką, znających się od dawna, w kluczowych momentach swoich karier stanowiących trzon i siłę napędową Manchesteru United. Class of 92 albo druga fala Fergie’s Fledglings doczekała się właśnie własnego filmu, który przybliży nam tę fascynującą historię.

Wywiady, archiwa, fragmenty meczów – to i wiele więcej czeka na miłośników futbolu i nie tylko już od 1 grudnia 2013. Chyba każdy kto dorastał w latach 90 i biegał po boisku w korkotrampkach z koszulką mającą numer 7 (Beckham) lub 22 (Scholes) powinien zobaczyć ten film.

class_of_92_dressing_room

Arahan

Pracownik, student i podróżnik. W świat filmu ucieka od otaczającej go rzeczywistości. Uwielbia Spielberga, Nolana, Leone, Tarantino, del Toro i Scorsese. Na ekranie lubi oglądać DiCaprio, McGregora, Pacino, Daniela Day-Lewisa i Oldmana. Kino ma przede wszystkim wzbudzać emocje, niezależnie od tego jakie one będą. Ma wzruszać, zaskakiwać, dawać radość i skłaniać do refleksji - wszystko zależne od nastroju. Pierwszą recenzję do redakcji wysłał w 2009 roku, a od listopada 2011 pisze w miarę regularnie, raz lepiej, a raz gorzej, ale chyba nie tak źle skoro zaproszono go do zacnego KMF-owego grona.

Latest posts by Arahan (see all)
Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Ekspres - bohater futbolu

Następny tekst

Szybka piątka #20 – Ulubione filmowe destrukcje, eksplozje i kataklizmyOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE