Bollywood nie lubi Tuska | FILM.ORG.PL

Bollywood nie lubi Tuska
Filip Jalowski
16.06.2014


Jakiś czas temu w Warszawie gościła bollywoodzka ekipa filmu „Kick” z Salmanem Khanem w roli głównej. Przybysze z Delhi kręcili w naszej stolicy scenę, w trakcie której dwupiętrowy autobus rodem z londyńskich ulic spada do Wisły z Mostu Gdańskiego.

kick-1

W sieci możemy oglądać już zwiastun filmu. Jest oczywiście tak, jak to w bollywoodzkich sensacyjniakach – szał, wystrzał, skok, wszystko lata, pali się, piękne dziewczyny płaczą, a piękni mężczyźni znają indyjską odmianę karate, którą nokautują przeciwników oraz prawa grawitacji. W polskiej sieci główną uwagę zwraca jednak zupełnie inny element trailera.

W trzynastej sekundzie filmu internauci wypatrzyli pewien ciekawy i wysoce artystyczny przejaw tak zwanej „sztuki ulicznej”. Niektórzy mówią, że w ramach antyrządowego protestu nadwiślańską stolicę odwiedził sam Banksy. Zresztą, sami spójrzcie (w ramach przyzwoitości pod zdjęciem zamieszczamy również trailer „Kicka”).

kick-tusk • Negatywny

  No teraz to już kopanie leżącego :)

 • Łukasz Grzesik

  Mamy te niezapomniane indyjskie klimaty filmowe :D

 • WK

  wtf 2:00, autobus był z pół metra od samochodów które „rozwalał”
  LOL

 • SilverAG

  Słyszałem, że filmy to oni robią długie i wydawało mi się, że trailer też z 15 minut trwał… Jakoś tak Weekend Pazury przypomina…

 • Arturo

  A kto go lubi?


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

FOTA - James McAvoy jako Victor Frankenstein

Następny tekst

22 Jump StreetOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE