Trailery filmów

Draft Day

Autor: Filip Jalowski
opublikowano

„Draft Day” to najnowszy film w reżyserii Ivana Reitmana. Jego światowa premiera przewidziana jest na kwiecień przyszłego roku, tymczasem od wczoraj w sieci możemy oglądać pierwszy trailer.

W główną rolę wciela się Kevin Costner, który znajdzie się w epicentrum wydarzeń związanych z tytułowym Draft NFL, czyli wyborem najbardziej obiecujących futbolistów amerykańskich z lig uniwersyteckich. To w dużej mierze od niego zależeć będzie zawodowa przyszłość wielu sportowców pretendujących do gry w lidze NFL. Oczywiście, świat wielkiego sportu pomiesza się u Reitmana z życiem osobistym głównego bohatera, a dramatyczna nuta zostanie złagodzona przez spore pokłady humoru. Obok Costnera w obsadzie pojawią się między innymi Jennifer Garner, Frank Langella, Terry Crews czy Tom Welling.

Na pierwszy rzut oka „Draft Day” wygląda na porządny amerykański film sportowy, który nie uwłacza inteligencji widza i potrafi trzymać w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Ostatnimi czasy nieco brak tego typu kina, dlatego w filmowym grafiku na rok 2014 warto na „Draft Day” zwrócić uwagę.

draft-day-poster

Ostatnio dodane