Znamy odtwórcę roli młodego Hana Solo | FILM.ORG.PL

Znamy odtwórcę roli młodego Hana Solo
REDAKCJA
06.05.2016


Wieść niesie, że na casting do roli młodego Hana Solo w realizowanym przez Chrisa Millera i Phila Lorda spin-offie Gwiezdnych wojen tłumy waliły drzwiami i oknami i nie zabrakło ani jednej twarzy spośród młodych i ambitnych.

Klamka jednak zapadła i decyzja została ostatecznie podjęta – młodym Hanem Solo zostanie Alden Ehrenreich, od kilku tygodni wymieniany w gronie faworytów, obok Tarona Egertona i Jacka Reynora.

star-wars-han-solo-cast

Twórcy postawili na mało opatrzoną twarz, bo też filmografia Aldena nie jest specjalnie imponująca, za to dosyć ciekawa. Zagrał między innymi w Tetro u Coppoli (Francisa Forda), Somewhere. Między miejscami u Coppoli (Sofii), Blue Jasmine Allena, w Stokerze Park Chan-wooka i ostatnio w Ave, Cezar! u Coenów.

Zmierzyć się z legendą Harrisona Forda nie będzie łatwo, więc niech Moc będzie z Aldenem. Premiera spin-offa jest wstępnie planowana na 25 maja 2018 roku. • Ris

  Niech mi ktoś wyjaśni w której części on będzie?:)

  • W żadnej. Będzie młodym Hanem Solo w drugim spin-offie serii (niezależnym od trylogii czyli epizodów siedem, osiem i dziewięć), czyli filmie o Hanie Solo. Pierwszy spin-off, czyli „Rogue One” pojawi się w kinach w grudniu i opowie o grupie śmiałków kradnących plany pierwszej Gwiazdy Śmierci.

   • Ris

    Tak, wiem, że mają być. Tylko właśnie nie wiem w której części tej pośredniej ma być. Teraz rozumiem, dzięki.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Obywatel Kane

Następny tekst

MARVEL CINEMATIC UNIVERSE. Kogo wciąż brakuje?OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE