Ida - Europejskie Nagrody Filmowe | FILM.ORG.PL

IDA: Zagłosujmy na polski film w European Film Awards
Filip Jalowski
03.10.2014


ida

Bez zbędnych ceregieli, Ida Pawła Pawlikowskiego startuje w tegorocznej edycji European Film Awards. Jedna z kategorii europejskiego odpowiednika Oscarów to People’s Choice Awards, czyli coś, co zwykło nazywać się potocznie nagrodą publiczności. Głosy na polski film możemy oddawać również za pośrednictwem strony internetowej, a zatem każdy z nas może przyczynić się do zwycięstwa filmu Pawlikowskiego. W ścisłej selekcji Ida mierzy się z najnowszym filmem braci Dardenne, Piękną i bestią Gansa, Nimfomanką Larsa von Triera, Tajemnicą Filomeny oraz filmem o zdecydowanie najbardziej oświeceniowym tytule z całej stawki – Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął. Zachęcamy do oddania glosu na Idę, bo warto wspierać swoje, w szczególności, gdy na to wsparcie zasługuje! 

LINK DO STRONY GŁOSOWANIA: [KLIK] • steppenwolf1982

  niestety, przy całej mej sympatii i dopingu dla polskich twórców zdobywających nagrody zagranicą, Ida nie zasługuje na cały ten rozgłos i laury jakie na nią spływają. co nie zmienia faktu, że jako Polak, będę się cieszył z ewentualnej nominacji do Oscara

 • Ja tez zagłosowałem… na „Tajemnice Filomeny”. Wybaczcie, ale „Ida” do mnie nie trafia kompletnie.

  • Fidel

   Kwestia gustu, dla mnie TF to, prócz może Gansa, to najsłabszy film w tej stawce. Nie widziałem Dardenne, z pozostałej części stawki „Ida” jest dla mnie najlepsza.

 • Koper

  Pfff… Głosować na „Idę” bo polska… może głosujmy na najlepszy po prostu, a nie róbmy z tego Eurowizję.

 • Be

  I wychodzi na to, że cały świat zachwyca się „Idą”, tylko nie Polska. No bo to polski film :P.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

MOST NA RZECE KWAI - II Wojna Światowa wg KMF

Następny tekst

O JEDEN MOST ZA DALEKO - II Wojna Światowa wg KMFOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE