Sztuka wywiadu Chrisa Starka | FILM.ORG.PL

Sztuka wywiadu Chrisa Starka
Jerzy Babarowski
01.11.2013


 

O tym gościu było głośno parę miesięcy temu :) Chris Stark to dziennikarz radia BBC. Młody, niewinny chłopak, na co dzień wyśmiewany przez swoich szefów i (najprawdopodobniej) wykorzystywany seksualnie.

Ten oto cichy, nikomu nie wadzący młodzieniec stał się hitem internetu, gdy w ramach kampanii promocyjnej filmu „Oz: wielki i potężny” przeprowadził wywiad z Milą Kunis. Ujęta dość… niecodziennym stylem dziennikarskim Chrisa Starka Mila była zachwycona. Klip z rozmową rozprzestrzenił się w zastraszającym tempie i zanim biedny Chris się zorientował był na ustach i klawiaturach internautów z całego świata.

Filmik stał się tak znany, że pewnie większość z was już go widziała, ale zalinkuję go poniżej razem z drugim klipem – odprawą Chrisa przez jego szefa, który po raz kolejny puszcza na antenie radia nagranie i wraz z Chrisem komentuje je na żywo:

O Bogu ducha winnym Chrisie Stark zrobiło się tak głośno, że jego zwierzchnicy w BBC postanowili mu powierzyć wywiady z kolejnymi wielkimi gwiazdami, które akurat zatrzymywały się na chwilę w Londynie w ramach promowania swoich hitów. Co prawda rozmowy z Robertem Downeyem Jr. i Jennifer Aniston nie są równie zabawne, co ta z Milą, ale oglądanie ciotowatego i nieśmiałego Chrisa opowiadającego o swoich kolegach i drużynie piłkarskiej z Watford największym gwiazdom Hollywood nigdy się nie nudzi:

 

I kolejny mały bonus! :)

Rodia

Nieznoszący wszystkiego, w równym stopniu nienawidzący bezmózgiej amerykańskiej papki jak i pretensjonalnych artystycznych smrodów, nie trawiący remake'ów, adaptacji i wszelkiego rodzaju przeróbek czegoś, co już było, cierpiący na widok kondycji współczesnego kina, rzygający na widok chciwości amerykańskich producentów, święcie wierzący w ambitne kino środka, odrodzenie Hollywood i w spektakularność nie wykluczającą głębi przekazu fan science-fiction, czarnego kryminału, Dostojewskiego, smutku i mroku w każdej postaci i wieczny narzekacz. Również nierób, wałkoń i śpioch.


 • Mefisto

  Urocze, nie znałem tego :)

 • kelley

  poplakalem sie ze smiechu :)

  • Rosie Perry

   Swietne, ten z Jennifer Aniston najlepszy – koles plynie bez busoli :) Btw. polecam Blue Moon

 • Rosie Perry

  Jennifer Lawrence, poprosze!!! :)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota #91 - T2 3-D: Battle Across Time

Następny tekst

BENEDICT CUMBERBATCH. Definicja antyamanta.OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE