Gwiazdy kina o "Epizodzie VII" | FILM.ORG.PL

Gwiazdy kina o „Epizodzie VII”
Jerzy Babarowski
16.09.2013


 

Prawdopodobnie już za dwa lata widzowie na całym świecie ujrzą nowe wcielenie najsłynniejszej sagi w dziejach kina. W momencie, gdy piszę te słowa J.J. Abrams wraz ze świetnym Michaelem Arndtem siedzą jeszcze nad scenariuszem (podobno mają jakieś tam problemy). Nic więc jeszcze tak naprawdę nie wiadomo. Dziennikarze postanowili skorzystać z hype’u związanego z Gwiezdną Sagą i spytali największe hollywoodzkie gwiazdy o chęć udziału w nowych „Gwiezdnych Wojnach”. Oto trzyczęściowy montaż ich odpowiedzi:

Rodia

Nieznoszący wszystkiego, w równym stopniu nienawidzący bezmózgiej amerykańskiej papki jak i pretensjonalnych artystycznych smrodów, nie trawiący remake'ów, adaptacji i wszelkiego rodzaju przeróbek czegoś, co już było, cierpiący na widok kondycji współczesnego kina, rzygający na widok chciwości amerykańskich producentów, święcie wierzący w ambitne kino środka, odrodzenie Hollywood i w spektakularność nie wykluczającą głębi przekazu fan science-fiction, czarnego kryminału, Dostojewskiego, smutku i mroku w każdej postaci i wieczny narzekacz. Również nierób, wałkoń i śpioch.


 • Mefisto

  Billy Crystal rozwalił system na koniec :)

 • k0.

  a pisac to juz sie nie chce? zarobcie na kliki w reklamy…

  • Rafał Donica

   Może nie zauważyłes, ale dział „Znalezione w sieci” stanowi jakieś 1,5 – 2% zawartości naszej strony. Na przyszłość rozejrzyj się najpierw zanim oskarżysz kogoś o pójście na łatwiznę.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota #75 - Bane i Tom Hardy

Następny tekst

JobsOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE