Epic Real Life First Person Shooter | FILM.ORG.PL

Epic Real Life First Person Shooter
Rafał Donica
25.02.2014


Zapnijcie pasy i udajcie się w podróż widzianą oczami bohatera prącego przed siebie i zabijającego wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Nakręcony na rosyjskiej ziemi film cechuje się z jednej strony perfekcyjną realizacją skomplikowanych scen kaskaderskich (życzyłbym sobie zobaczyć TAKĄ sekwencję w hollywoodzkim akcyjniaku!), z drugiej brutalnością i tryskającą po ścianach krwią, której nie powstydziłby się sam Peter Jackson. Dlatego też – UWAGA – MATERIAŁ TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH . Życzę szalonej przejażdżki!

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


  • Pajton

    Po pierwsze, żaden „film”, tylko teledysk do kawałka Bad Motherfucker Biting Elbows. Co więcej, teledyskowy „sequel” kawalka The Stampede.
    Po drugie, swego czasu było to najpopularniejsze wideo na sieci (20 mln wyświetleń na yt), więc promowanie go jako „znalezionego w sieci” jest trochę słabe. ;)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

#122 RoboCop 2

Następny tekst

Ta ostatnia nocOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE