Ale wpadka #7 | FILM.ORG.PL

#7 Kac Vegas w Bangkoku
Wpadki Filmowe
13.06.2013


„Kac Vegas w Bangkoku” 2011r.
Samolot pasażerski startuje z czterema, ale ląduje już z dwoma silnikami. Czyżby piloci też mieli kaca i zgubili silniki? ;). (nad. Dux)

 

 

 

 

Tylko na stronie KMF codziennie nowa wpadka! Liczymy na wasz czynny udział w tworzeniu tego działu. Na pewno każdy z was oglądając filmy zauważa od czasu do czasu odrastające lusterko samochodowe, ranę zmieniającą miejsce na twarzy bohatera, kaskadera w miejscu gwiazdora, lub butlę ze sprężonym powietrzem na starożytnym rydwanie… Wspólnymi siłami wytropimy mnóstwo zaskakujących i zabawnych wpadek. Wasze propozycje przesyłajcie na adres wpadki@film.org.pl, najlepiej wraz z dokładnym opisem i stosowną zrzutką z filmu (prosimy NIE robić czerwonych ramek zaznaczających miejsce wpadki – zrobimy to sami). Jeśli nie macie możliwości załączenia screena, podajcie dokładny czas, kiedy dane ujęcie ma miejsce. Każda opublikowana wpadka podpisana będzie oczywiście ksywką lub nazwiskiem autora. Z góry prosimy o nie kopiowanie wpadek z innych serwisów, aby dział ALE WPADKA! był miejscem, w którym czytelnicy strony KMF znajdować będą same świeże materiały, a nie „przedruki”. Zapraszamy do współpracy!

Latest posts by Wpadki (see all)  • Mefisto

    Albo była powietrzna przesiadka, jak w Krytycznej decyzji :)

  • Rafał Donica

    Identyczna wpadka z silnikami, czy raczej z użyciem dwóch różnych maszyn w scenach startu i lądowania, miała już wcześniej miejsce, opisywałem nawet tę wpadkę do CINEMY, ale teraz nie pamiętam z jakiego była filmu. Ktoś kojarzy?


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Klute

Następny tekst

300: Rise of the Empire - pierwszy zwiastunOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE