Ale wpadka #40 | FILM.ORG.PL

#40 Szklana pułapka 5
Wpadki Filmowe
27.07.2013


„Szklana pułapka 5”  2013r.
Srebrne auto uderza w bok granatowego i zatrzymują się mniej więcej tak, jak widać na zdjęciu, jednakże w następnym ujęciu stoją już na przeciwko siebie, obydwa z pogiętymi maskami jak po zderzeniu czołowym  ;) . (nad. Dux)

 

 

 

Tylko na stronie KMF co dwa dni nowa wpadka! Liczymy na wasz czynny udział w tworzeniu tego działu. Na pewno każdy z was oglądając filmy zauważa od czasu do czasu odrastające lusterko samochodowe, ranę zmieniającą miejsce na twarzy bohatera, kaskadera w miejscu gwiazdora, lub butlę ze sprężonym powietrzem na starożytnym rydwanie… Wspólnymi siłami wytropimy mnóstwo zaskakujących i zabawnych wpadek. Wasze propozycje przesyłajcie na adres wpadki@film.org.pl, najlepiej wraz z dokładnym opisem i stosowną zrzutką z filmu (prosimy NIE robić czerwonych ramek zaznaczających miejsce wpadki – zrobimy to sami). Jeśli nie macie możliwości załączenia screena, podajcie dokładny czas, kiedy dane ujęcie ma miejsce. Każda opublikowana wpadka podpisana będzie oczywiście ksywką lub nazwiskiem autora. Z góry prosimy o nie kopiowanie wpadek z innych serwisów, aby dział ALE WPADKA! był miejscem, w którym czytelnicy strony KMF znajdować będą same świeże materiały, a nie „przedruki”. Zapraszamy do współpracy!

Latest posts by Wpadki (see all) • Dareth

  Już trzecia wpadka w tym pościgu? Wychodzi na to, że cały ten moment w filmie to jeden więlki błąd. xD

  • canismajoris

   cały ten film to jeden wielki błąd

  • Rafał Donica

   Będzie jeszcze jedna i to koniec, choć pewnie jak bym grzebnął to jeszcze coś bym w tym pościgu znalazł. Ale leżącego się nie bije :)

 • kartofelek007

  Na tych 2 ujęciach to nawet samochody wzdłóż ulicy stoją inaczej.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Suplement do rankingu najlepszych filmów lat 70.

Następny tekst

Fota #49 - Carrie FisherOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE