Ale wpadka #39 | FILM.ORG.PL

#39 Szklana pułapka 5
Wpadki Filmowe
25.07.2013


„Szklana pułapka 5”  2013r.
Nie wiem jakich pojazdów używa się w Rosji do przewożenia samochodów osobowych, ale to coś, po czym jedzie terenówką John McClane bardziej przypomina powyginanego we wszystkie strony Transformera, niż platformę do przewozu aut. Krótko mówiąc ma ona tak nienaturalny kształt, aby McClane mógł bez trudu na nią wjechać, przejechać i wjechać na dach kolejnej ciężarówki   ;) . (nad. Dux)

 

 

Tylko na stronie KMF co dwa dni nowa wpadka! Liczymy na wasz czynny udział w tworzeniu tego działu. Na pewno każdy z was oglądając filmy zauważa od czasu do czasu odrastające lusterko samochodowe, ranę zmieniającą miejsce na twarzy bohatera, kaskadera w miejscu gwiazdora, lub butlę ze sprężonym powietrzem na starożytnym rydwanie… Wspólnymi siłami wytropimy mnóstwo zaskakujących i zabawnych wpadek. Wasze propozycje przesyłajcie na adres wpadki@film.org.pl, najlepiej wraz z dokładnym opisem i stosowną zrzutką z filmu (prosimy NIE robić czerwonych ramek zaznaczających miejsce wpadki – zrobimy to sami). Jeśli nie macie możliwości załączenia screena, podajcie dokładny czas, kiedy dane ujęcie ma miejsce. Każda opublikowana wpadka podpisana będzie oczywiście ksywką lub nazwiskiem autora. Z góry prosimy o nie kopiowanie wpadek z innych serwisów, aby dział ALE WPADKA! był miejscem, w którym czytelnicy strony KMF znajdować będą same świeże materiały, a nie „przedruki”. Zapraszamy do współpracy!

Latest posts by Wpadki (see all) • smigi

  No bez przesady, filmu nie oglądałem, ale dla mnie to wygląda jak zwykła nowoczesna laweta, trochę pokiereszowana (patrz foto z Porsche), ale jak najbardziej normalna.

  • Rafał Donica

   Pokiereszowany fragment z Porsche? McClane dopiero po nim przejedzie ;). Może faktycznie najpierw obejrzyj film, albo lepiej przyjrzyj się zdjęciom zanim zaczniesz obalać wpadki. A podesłane przez Ciebie zdjęcie (dziękuję, nie wiedziałem jak wygląda laweta, bo od 30 lat siedzę zamknięty w piwnicy), nie ma nic wspólnego z tą ze „Szklanej pułapki 5”, przygotowaną aż nadto widocznie pod widowiskowy przejazd McClane’a.

 • x

  ostatnie 10 minut to gniot niczym James Bond! jak zwykle, dwoje ludzi rozwala horde uzbrojonych ludzi.

  I jakim cudem jadąc z Moskwy do Czarnobyla przekroczyli granicę samochodem z bonią i prześcignęli helikopter.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Te roboty tak fajnie się naparzają

Następny tekst

Fota #47 - AlienOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE