#120 Mecz ostatniej szansy | FILM.ORG.PL

#120 Mecz ostatniej szansy
Rafał Donica
21.02.2014


„Mecz ostatniej szansy” 2001 r.
W trakcie monologu o gry w obronie przez moment widzimy w bramce więźniów Mnicha (Jason Statham). Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że Mnich znajduje się pod „szczególnym” nadzorem i żeby mógł zagrać z więźniami musi wyjść ze swojego specjalnego gniazda. Meehan prosi Charliego Sykesa (John Forgeham) kilka minut później o to by ten porozmawiał z naczelnikiem (David Hemmings) o transferze mnicha. Mnich „pełnoprawnie” na boisku pojawia się dobre kilka minut po wspomnianej scenie. :) (nad. Kwikster)

 

mecz_ostatniej

 

 

 

Tylko na stronie KMF co dwa dni nowa wpadka! Liczymy na wasz czynny udział w tworzeniu tego działu. Na pewno każdy z was oglądając filmy zauważa od czasu do czasu odrastające lusterko samochodowe, ranę zmieniającą miejsce na twarzy bohatera, kaskadera w miejscu gwiazdora, lub butlę ze sprężonym powietrzem na starożytnym rydwanie… Wspólnymi siłami wytropimy mnóstwo zaskakujących i zabawnych wpadek. Wasze propozycje przesyłajcie na adres wpadki@film.org.pl, najlepiej wraz z dokładnym opisem i stosowną zrzutką z filmu (prosimy NIE robić czerwonych ramek zaznaczających miejsce wpadki – zrobimy to sami). Jeśli nie macie możliwości załączenia screena, podajcie dokładny czas, kiedy dane ujęcie ma miejsce. Każda opublikowana wpadka podpisana będzie oczywiście ksywką lub nazwiskiem autora. Z góry prosimy o nie kopiowanie wpadek z innych serwisów, aby dział ALE WPADKA! był miejscem, w którym czytelnicy strony KMF znajdować będą same świeże materiały, a nie „przedruki”. Zapraszamy do współpracy!

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał DonicaPrzeczytaj jeszczePoprzedni tekst

THE HUNGOVER GAMES - zwiastun tak zwanej parodii

Następny tekst

Spider-Man - zbanowany trailerOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE