URWANY FILM – podsumowanie 2013, część 2 | FILM.ORG.PL

URWANY FILM – podsumowanie 2013, część 2
02.02.2014


Dziś druga część  rankingu najlepszych filmów 2013 roku – miejsca od 5 do 1.

Warto teraz podsumować lekko nasz powrót. Planujemy wrzucać coś w piątki, aczkolwiek nie gwarantujemy, że zawsze coś będzie. I nie zawsze będą to recenzje filmowe! Mamy przygotowane rzeczy na najbliższe tygodnie, ale zobaczymy jak to się rozwinie. Myślę, że spokojnie dwóch-trzech rzeczy w miesiącu możecie oczekiwać. 

W tym miesiącu będzie jeszcze tego wiecej, bo pojawi się druga część podsumowania roku 2013 i jeszcze coś, ale… no, zobaczycie. 

 

unnamed

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Katarzyna Mencel

  Ci dwaj panowie są strasznie irytujący i chaotyczni. Nie wiem czemu ma służyć ten ich popis. Tego nie da się oglądać.

 • żonatezeusza

  Ci dwaj panowie są strasznie, strasznie, strasznie zabawni, a jednocześnie rzeczowi. Nie wiem, czemu ma służyć ma ten wpsi na dole. To się ogląda z miłością <3.

 • Katarzyna Mencel

  Tyle tylko, że ciężko tą rzeczowość od nich wychwycić, bowiem całą uwagę skupiają na sobie. Zachowują się tak, jakby faktycznie w tym co popijają znajdowały się procenty. Jak dla mnie istotą tego materiału nie jest dyskusja o filmie tylko występ autorów. Mało śmieszny kabaret.

 • Zalewska

  Kocham ten vlog i naturalnośc. Trochę zazdroszczę chłopakom temperamentu.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Meteletsa aka Winter Of The Dead

Następny tekst

Efekty specjalne w WILKU Z WALL STREETOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE