Urwany film #7 – Atlas Chmur | FILM.ORG.PL

Urwany film #7 – Atlas Chmur
05.12.2012


Atlas Chmur budzi duże emocje i nie pozostawia nikogo obojętnym. Hit czy kit? Kuba Koisz z Jankiem Steiferem vlogują na ten temat:

 

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Ivi

  Skąd ten Kuba po lewej bierze te wystrzałowe koszulki??? Bardzo, bardzo lubie. Jestescie tak rozni ze az podobni, poczawszy od koloru włosów, poprzez ruchliwość oczu (pan po prawej ma spokojne i ospałe, drugi wrecz przeciwnie, ale rece pana po prawej nadrabiaja).,jeden wygląda jak jakis fighter, a drugi jak angielski bibliotekarz. Ale gust do filmow macie podobny. Robcie tak dalej. Mam pytanie, czy zajmiecie sie kiedyś jakimś serialem?

  • Janek Steifer

   Dziękujemy! :) Myślimy o tym, żeby zająć się jakimś serialem, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości. Tzn. może za miesiąc czy dwa, póki co wiemy tylko, że jest pare telewizyjnych tytułów, które chcielibyśmy polecić ludziom, ale obecnie chcemy skupić się na filmach. Zwłaszcza tych polecanych w komentarzach na YT i FB przez widzów. :)

 • wojtas

  Już sie zastanawialem nad pójściem do kina gdyż recenzja pisana na kmf wypadła słabiutko dla filmu a tu Ci niespodzianka :)

  • Janek Steifer

   Prawda jest taka, że „Cloud Atlas” bardzo mocno dzieli widownie. Ciężko znaleźć opinie stonowane – zwykle albo trafia na listę „najgorszych 2012”, albo „najlepszych 2012”.

   • oj tam. ja stoję pośrodku – 5/10. Świetnie zrobione kino, wymagające skupienia, czyli formalnie nie do przecenienia. Ale pod względem treści, przekazu i ambicji – porażka i o tym w recenzji sporo.

 • Janek Steifer

  Warto wspomnieć, że Urwany Film przechodzi na pojawianie się dwa razy w tygodniu – wtorek i piątek. Więcej na Fejsbuku i YouTube. :)

 • Martyna1990

  Jakub Koisz to duży kawał ciasta. Przypomina Jeffreya Deana Morgana, tylko mógłby mieć niższy głos.

 • Indy J.

  Przyznam że na początku nie byłem przekonany ale nabiera to życia i robi się bardzo dobrze. Czołem, chłopaki z Warszawki.

 • Pingback: Westchester()


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Miasto złodziei – recenzja wydania Blu-Ray

Następny tekst

Metamorphosis: The Alien FactorOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE