URWANY FILM #62. GOŚĆ – NAJLEPSZY FILM 2014? | FILM.ORG.PL

URWANY FILM #62. GOŚĆ – NAJLEPSZY FILM 2014?
13.11.2014


Jest – nasza recenzja filmu Gość! Odcinek ważny dla nas z dwóch powodów: 1) forma zaliczyła mały apdejt; 2) SPOILER: samym filmem jesteśmy zafascynowani. ;)

Jeżeli podoba wam się nasza recenzja tego filmu, to pokażcie ją znajomym – niech pójdą na film. Jeżeli wam się nie podoba recenzja, to po prostu powiedzcie znajomym o filmie, bo ja spotykam się zwykle ze skonfundowanymi, zaskoczonymi minami, gdy wspominam o Gościu. A szkoda.

Dlaczego punkt drugi jest dla nas ważny? Bo obawiamy się, że film przejdzie bez echa – w rodzimym kraju zarobił póki co trochę ponad 300 tysięcy, a teraz czeka tam już chyba tylko na premierę na blurej. Wydaje nam się, że film zasługuje na więcej.

Wszelkie komentarze dla nas najlepiej zostawiajcie na naszym fejsbuku: https://www.facebook.com/urwanyf albo na mejlu: urwanyfilm@gmail.com

The-Guest-Poster

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

INTERSTELLAR - Opinie redaktorów KMF

Następny tekst

3. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa - DZIEŃ 6.OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE