URWANY FILM #6 – Incepcja | FILM.ORG.PL

URWANY FILM #6 – Incepcja
30.11.2012


Videopodcast, vlog, program autorstwa Janka Steifera i Kuby Koisza, tym razem o słynnej "Incepcji" Christophera Nolana.

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • achaja

  popracujcie nad wymową/dykcją, drogie miśki :>

  • Janek Steifer

   Nam już chyba nic nie pomoże, aczkolwiek staramy się i pracujemy. A teraz będziemy pracować dwa razy bardziej! ;)

 • kadr

  Jasiu, nie mów w liczbie mnogiej, czego my widzowie nie lubimy a co lubimy, tylko mów za siebie, że ty nie lubisz. Tak jest naprawdę lepiej.

  • Guest

   Jeżeli mówię w liczbie mnogiej to nie mówię w imieniu widzów, kocie. :)

   • Janek Steifer

    To wyżej to ja oczywiscie – JANEK (nie żaden „Jasiu”, nie wiem skąd to się wzięło?). Zwykle jeżeli mówię w liczbie mnogiej robię to odruchowo mówiąc za siebie i – tak, dokładnie – tego drugiego gościa, z którym prowadzę program. ;) Choć czasem rzeczywiście używam nieokreślonego, uogolnienia „my”, jako my czyli „ogólna populacja tego świata”. Kwestia chęci poczucia jedności z Wszechbytem i Uniwersum. Pozdrawiamy i ściskamy. :)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Moonrise Kingdom

Następny tekst

7 psychopatówOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE