Urwany Film #54 – Na skraju jutra | FILM.ORG.PL

Urwany Film #54 – Na skraju jutra
02.06.2014


Dziś rozmawiamy o filmie „Na skraju jutra” / „Edge of Tomorrow” aka „All you need is kill” (znacznie bardziej interesujący tytuł, nota bene). A właściwie Janek mówi, Kuba je, bo filmu jeszcze nie widział.

Do tego recenzja kebabu na Wiatracznej oraz kina 4DX – czy kino 4DX zabiło duszę Janka? Czy może sprawiło, że zakochał się w kinie na nowo? Dlaczego Janek tak źle dobrał marynarkę? Czy Tom Cruise jest spoko? Nie ma takiego koloru jak „cyjanowy”?!

edge-1

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Krzysiek

  Jak możesz kebsa popijać kefirem?! ;-)

  • Robert

   Na masę

   • Krzysiek

    Chyba kałową:-P

 • Robert

  Drogi Janku, jeśli nie umiesz opowiedzieć o filmie,który ci się podoba, to chociaż ubierz się porządnie. Pozdrawiam wszystkich fanów pana Korwina

 • gobelin

  Genialny film, jeżeli ktoś jeszcze nie widział to daje link:
  naskrajujutra-hd.end.pl


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Polska krytyka filmowa o tegorocznym Cannes

Następny tekst

Nicolas Cage w biblijnej apokalipsieOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE