Urwany Film #45 – Tylko Bóg wybacza | FILM.ORG.PL

Urwany Film #45 – Tylko Bóg wybacza








05.07.2013


Cześć, Leno! Cześć reszto widzów! :)

Tylko Bóg nam Wybaczy, że się tak nie znamy na ambitnym kinie! A jak nie bóg, to niech chociaż Refn nas lubi wciąż (i subskrybuje!). ;)

Jak wyglądałby Only God Forgives w 27 sekund? Czy zrozumieliśmy ten film (oczywiście – nie)? Czy Ćmy wybaczają? Grzybki czy kwas? Jakie mamy nowe imię dla Ryana Goslinga?

„One critic called it „european”. I called it „shit”.” ;)

To i więcej w tym odcinku! Oglądajcie, lajkujcie, udostępniajcie! :) Miłej zabawy!

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.






  • Jokullus

    Mam dla Was zagwozdkę z przeszłości – „Hoffa” z 1992 roku z Nicholsonem w roli głównej. Jestem ciekawy Waszego zdania.

  • zombie001

    Niedawno trafiłem przypadkiem na te robione przez was recenzje i muszę przyznać, że są świetne – obejrzałem prawie wszystkie odcinki w jeden dzień :P. Słyszałem, że recenzujecie polecane przez widzów filmy, także ja bym zaproponował któryś z tych tytułów: „Wstyd” z M. Fassbenderem, „Mistrz” z J. Phoenixem lub ewentualnie nowy „Star Trek” Abramsa






Przeczytaj jeszcze



Poprzedni tekst

World War Z

Następny tekst

Fota #30 - Michael Fassbender



OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE