Urwany Film #44 – Przed wschodem / Przed zachodem słońca | FILM.ORG.PL

Urwany Film #44 – Przed wschodem / Przed zachodem słońca
02.07.2013


Dzisiaj przejdziemy się z wami po Wiedniu i Paryżu. Właśnie do kin weszła trzecia część trylogii, o której dwóch pierwszych częściach rozmawiamy w nowym odcinku – „PRZED WSCHODEM SŁOŃCA” oraz „PRZED ZACHODEM SŁOŃCA”.

Jak wygląda randka Janka? Jakie Kuba ma dla was przesłanie? Ilu było Gniewnych Ludzi?
Miłość, przyjaźń i łażenie!

To i więcej w tym odcinku! Oglądajcie, lajkujcie, udostępniajcie! :) Miłej zabawy!

okładka filmu

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • skamander

    a teraz „przed północą” również spadku formy brak. Linklater dobry rzemieślnik, całe te drążone przez niego tematy Pokolenia X do których się nie przyznaje, a może rzeczywiście wychodzi to samo od siebie, z jego doświadczeń itd w każdym bądź razie jest to coś innego ciekawego (uczniowska balanga, slacker, tape, życie świadome). Jego najbliższy już chyba ukończony projekt Boyhood sposób jego tworzenia zapowiada się ok


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Passion - nowy film Briana de Palmy

Następny tekst

Hobbit - Dziennik Produkcyjny nr. 11OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE