Urwany Film #43 – CZŁOWIEK ZE STALI | FILM.ORG.PL

Urwany Film #43 – CZŁOWIEK ZE STALI
29.06.2013


Czy to ptak? Czy samolot? Nie! To SUPER-KOISZ! I „Człowiek ze Stali” o którym rozmawiamy.

Czy znów mamy konflikt Janka i Kuby? Jak wino działa na Kubę? Co Kuba ma w oku? Czy Jonathan Kent jest fajny? Czy mamy w filmie doczynienia z tornadem ninja? Jaki plan mial Zod? No i Janek się złości aż mu z uszu paruje, a Kuba cziluje. :)

To i więcej w tym odcinku! Oglądajcie, lajkujcie, udostępniajcie! :) Miłej zabawy!

 

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • szczyglis

  „I obaj są Robin Hoodami”…hahaha, zniszczyło mnie to ;)

 • Szejm

  Łapa w górę racze, ale jestem ciekaw, jak to w zamyśle miało wyglądać. Crov, mówisz do kamery, Koisz mówi do Ciebie, na szczęście rzuca jakimiś niewymuszonymi żartami, aby trochę spadło ciśnienie. Odcinek zabawny, ale nie podoba mi się to, że jest to zwyczajna recenzja, a nie rozmowa. I tym razem plus dla Kuby, który mimo wycofania zawsze dobrze kmini, jak sprawić by się ktoś uśmiechnął bez zażenowania i wychodzi naturalnie.

  Śledzę i będę śledził, ale poproszę więcej interakcji i absurdalnego humoru, bo z tego odcinka zostaje w głowie tylko trzęsaca kamera w kosmosie (mina Koisza!!!!!) dwóch robin hoodów, wielkie oczy zoda, paproch w oku i urocza obrona Kuby. Życzę powodzenia. Nie zrażajcie się, ja lubię czasami zakwasić klimacik.

  Man of Steel 7/10

 • Pati

  „Kryptońska łza” Kuba :P :P :P :P

  • Jakub Koisz

   Ha, ha, coś mi wpadło do oka. Na szczęście Janek czuwał!

 • Miledo

  Janek i oczy zoda, o


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

ill Manors

Następny tekst

#23 Hans Kloss. Stawka większa niż śmierćOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE