Urwany Film #40 – IRON MAN 3 | FILM.ORG.PL

Urwany Film #40 – IRON MAN 3
19.06.2013


Iron Man 3! Tak jest, nadrabiamy zaległości! Trzeba kuć żelazo, póki gorące! Ho ho! Co Janek robi? Kto wyprasuje rzeczy Kuby? Jakie rodzynki Kuba widzi w tym filmie? Oraz najkrótsze podsumowanie opinii Kuby EVER i premiera NOWEGO INTRO autorstwa Adriana Pokory z ejpi.pl!

To i więcej w tym odcinku! Miłego oglądania! :)

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Ponny

  Już 40 odcinków? Widzę, że muszę nadrobić dużą część. Polecę was znajomym, a co tam, niech stracę. Odcinek świetny macie oryginalne wstępy i dobre warunki. Kuba, za duży jesteś na taką tyci tyci koszulkę, ale pasuje do odcinka.
  Mam pytanie, o co chodzi z zamykaniem buzi? Nie widziałam jeszcze trzeciej części, ale czyżby nam podano zakończenie w klimacie Nolana?

 • Kazik

  Komentarz Haneke jak najbardziej na miejscu.

 • szczyglis

  Shane Black jest najbardziej znany z pewnego dowcipu na temat echa, a nie z Zabójczej Broni ;)

 • Morfina

  Nie zgadzam, według mnie to najlepszy film z Marvelowego świata dotychczas.

  Dobra forma, chłopaki, coś jest w tym komentarzach, że lepiej wyglądacie, szczególnie Janek, który zgubił gdzieś drugą brodę :). Utrzymujcie ten poziom i życzę sukcesów, bo Kuba musi chyba za co kupować te t-shirty. No właśnie, z ciekawości, są już propozycje finansowe czy za wcześnie :D::D:D:D?

 • Mr. ??

  Dla mnie IM3 nudny i słaby film, który zrzyna z Batmanów Nolana, Bondów Zabójczej Broni a najmniej bierze z komiksów z IM.
  Jak na razie najsłabszy film z MCU.

  Stark jeden z najinteligentniejszych członków Avengers został w IM3 sprowadzony do roli idioty, który w TV mówi gdzie mieszka by terroryści mogli go atakować, ale na atak się w ogóle nie przygotował :).

  Oberwało się też Hoganowi, Jarvisowi, Pepper a największy wróg Starka został zgwałcony.
  Finałowa walka tak słaba że nawet ta z drugiej części Thora i Wolverinea była lepsza a z MOS lepiej nie porównywać.

  Black wykazał się całkowitym brakiem znajomości świata IM i totalną głupotą :).


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Oblicza filmowej postapokalipsy

Następny tekst

StażyściOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE