Urwany Film #37 – Wiecznie Żywy | FILM.ORG.PL

Urwany Film #37 – Wiecznie Żywy
13.04.2013


A jednak jest – żywy trup, Urwany Film. O filmie „Wiecznie żywy”! (Warm Bodies, znaczy. Widział tylko Kuba, wiec on mówi!) Lepiej późno niż później. ;)  Wybaczcie, że w zeszłym tygodniu nic nie było.

Inna informacja jest taka: to okrągły odcinek jubileuszowy – 37 odcinek (dlaczego akurat 37? Filmożercy mogą zgadnąć!). W związku z tym możecie uznać ten odcinek za zakończenie pierwszej serii Urwanego Filmu (z tego względu Kuba gada więcej, specjalnie dla was! ;)).

Teraz będziemy mieli przerwę w nadawaniu. Kiedy powróci Urwany Film? Ciężko powiedzieć, ale na pewno – tonem Franza Maurera – pierwsi się o tym dowiecie :) Póki co dzięki za oglądanie, miłego wieczoru, dnia, oglądania i zabawy! A przede wszystkim przyjemnie urwanych filmów. Czy coś. ;)

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Anka

    Wypaliliście się? Tak szybko? Naprawdę miło się oglądało.

    • tomek

      oni sa chyba para


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Powrót do hotelu Overlook?

Następny tekst

SwastikaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE