Urwany Film #21 – Les Miserables. Nędznicy | FILM.ORG.PL

Urwany Film #21 – Les Miserables. Nędznicy
25.01.2013


Z przyczyn technicznych (śnieg, wilki, dzień pizzy im. Janka Steifera) Urwany Film pojawia się dziś wcześniej. A co dziś?
„Les Miserables. Nędznicy” albo, jak powinien brzmieć polski tytuł: „Polaki Biedaki Cebulaki Nędznicy.pl” (żeby było trendy i na czasie) ;)
Czy umiemy śpiewać (nie)? Czy będziemy jeszcze kiedyś śpiewać (nie)? Czy jesteśmy modnie ubrani? Czy Russell Crowe śpiewał w filmie lepiej od nas? Czy Kuba ładnie rymuje? Kto łaskocze dusze Janka?

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Pati

    Filmu jeszcze nie oglądałam. Widziałam jednak wszystkie poprzednie wersje i przedstawienie teatralne w ROMIE. Z tego względu mam duże oczekiwania ale po Waszej „recenzji” – nie boje się. ;) Dzięki. Może jakieś pozdrowienie w kolejnej części? ;-) Pozdro.

  • Deineria

    Ludzieeee! Ten odcinek jest najlepszy. Kuba wygląda jak z hipsterskiej wersji „Die Hard”, a Janek jak Fisher King.

  • joachimsolkskidug@wp.pl

    ŚWIETNE!


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

8-Bit Trip

Następny tekst

5 najciekawszych filmów 2012, które nie weszły do polskich kinOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE