Urwany Film #20 – Kochankowie z Księżyca | FILM.ORG.PL

Urwany Film #20 – Kochankowie z Księżyca
22.01.2013


Janek prawie jak postać z filmu Wesa Andersona (tj. senny i w śmiesznej czapce), Kuba prawie jak Kuba, a całość prawie jak film „Dwaj zgryźliwi tetrycy”. Dziś gadamy o „Moonrise Kingdom”. Któremu z nas się film podobał, a któremu nie?

Co? Jednemu z nas się nie podobał? O RAJU! KONFLIKT! ;)

Czy Wes Anderson to taki nowy Tim Burton? Co te depresyjne dzieci zrobiły Jankowi? Czy Kuba lubi filmy o dzieciach tańczących do francuskich utworów, których nikt nie zna? Czyja to czapka? Kto udaje Robocopa? Czy David Bowie gra w tym filmie?

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Jackuu

    Crov jakby łaskę robił, że rozmawia z El-Kalem. Nieładnie, bo Kuba sympatycznie.

  • Anna K.

    Jakkolwiek lubię interakcje między Wami i obu panom zdarzają się złote momenty, muszę obrać stronę Kuby i to nie tylko dlatego, że nowy film W. Andersona kocham. Tutaj wyraźnie film Was poróżnił, choć Kuba wychodzi ze skóry aby wypuścić parę z kotła. Ale nie powinno to rzutować na relacje na ekranie, kochani panowie! Czekam na następny odcinek. Ania.

  • Pati

    Janek, słaby z Ciebie psycholog. Film świetnie pokazuje stan emocjonalny dzisiejszych dzieciaków. Ogląda się świetnie. Dobra realizacja, piękne zdjęcia i muzyka… Bajkowo, magicznie… Kuba jestem z Tobą. ;-)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Sesje

Następny tekst

Ralph DemolkaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE