Urwany film #2 – Looper | FILM.ORG.PL

Urwany film #2 – Looper
02.11.2012


Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • salive

  Dzizes… Czemu na KMF taki shit się pojawia?! Siedzi dwóch kolesi, którzy uważają, że mają świetne poczucie humoru. „siądźmy i poróbmy z siebie durni, a będzie śmiesznie”. I to tutaj? NA KMF? Żenada.

 • salive

  Dodam, żartobliwie, lecz nie do końca: kinda gay….

 • Wojtass

  Nie róbcie z siebie błaznów że się znacie na kinie itpppp G Torbicka nigdy nie będziecie Dobre recenzje to podstawa a nie

  Błazenada no soryyy zalatuję na kilometr wioską a cenie stronke.

  • wojtas

   Hmmm po 2 latach muszę stwierdzić, że miałem zły dzień wówczas. Dziś podoba mi się i humor i całokształt, co więcej nie pamiętam czemu się czepiałem. :)

 • Karina

  A ja lubię lekko, przyjemnie. I dobrze mówią i filmach czasowych.

 • kadr

  Czepiacie się. Dwóch chłopaków w całkiem zgrabny sposób opowiada o filmie. Jest w tym jakaś uczciwość i patent a co do błaznowania, to wcale nie ma tego za dużo. Fajny program.

 • Coby

  Szczególnie, że to żadne pajacowanie. Konkretnie jest o warstwie fabularnej, aktorskiej, SF, koncepcie. A jak jest „pajacowanie” to widać przecież, że naturalnie wychodzi. Chciałbym, żeby chociaż w częsci polskich recenzji tego filmu mówiło się tak konkretnie o koncepcji czasu jak w tej pogadance.

 • Rafał Donica

  Idealnie wyważone proporcje między humorem, abstrakcyjnym humorem a zawartością merytoryczną wypowiedzi. Nie ma chwili nudy, wszystko jest podane w lekkiej i prostej, aczkolwiek nie prostackiej formie (chłopaki zaglądają czasem w „niskie” rejony, na szczęście robią to całkiem świadomie i kontrolują, żeby nie wejść za głęboko – szacun za wyczucie), program bawiąc uczy i ucząc bawi ;). Nie jest za długi, ani za krótki. Pod kabareroto-skeczowym płaszczykiem chłopaki zgrabnie i całkiem na serio rozmawiają o filmie i widać, że wiedzą o czym mówią. Świetnie, kibicuję, lubię i czekam na kolejne odcinki. Jedyne uwagi do tego odcinka, to zbyt dużo cięć (chwilami co 1-2 słowa), przez co w niektórych momentach wypowiedzi przypominają montażówki z radia, gdzie czyjąś długą wypowiedź skraca się do szybko ciętych słów-haseł. Druga uwaga – na stronie głównej KMF i na głównej bloga powinna widnieć zrzutka z aktualnego odcinka, a nie ta sama cz-b fota co w odcinku pierwszym (źle to wygląda i nie odróżnia drugiego odcinka od pierwszego), no i poprawcie to nieszczęsne „Przeczytaj także:Urwany film #1 – SkyfallLooper” na „Looper” ;). A poza tym kciuk w górę i wielkie dzięki za zaprzestanie nagrywania dźwięku kijem od szczotki.

 • Artur

  Half In The Bag – whaaaaat?


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Looper

Następny tekst

Angst: symulator psychopatyOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE