Urwany film #16 – Wojownik | FILM.ORG.PL

Urwany film #16 – Wojownik
04.01.2013


Dziś piątek! Urwania filmu koniec i początek! Bum! Dwóch wrażliwych chłopców opowiada o filmie „Wojownik” („Warrior”)! Wyszło trochę chaotycznie, ale to odcinek napędzany emocjami związanymi z tym filmem.
Czy Krystyna za mocno zabalowała na Sylwestra? Czy chłopaki też płaczą? Czy Janek kupi sobie wreszcie nowe ubrania? Czy Kubę i Golluma coś łączy? Czy Michael Haneke znów się czepia chłopaków? I zaraz… co tu robi Tom Hardy?

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Jakub Piwoński

    Też płakałem! Oglądajcie Warriora! :)

  • Bouncer

    Świetny odcinek i bardzo dobry film, szkoda tylko, że Koisz nie wypowiedział się szerzej o mma, zawodnikach i sporcie bo maprawdę widac ze wie, co mowi.

  • lugi

    Kurt Angel nie ma nic wspólnego z mma:)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

John Dies at The End

Następny tekst

Ikonoklazmy. Popłuczyny po Westerplatte vs nowe kino patriotyczneOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE