Urwany film #15 – Dziwne dni | FILM.ORG.PL

Urwany film #15 – Dziwne dni
01.01.2013


WESOŁEGO NOWEGO URWANEGO FILMU! Z okazji Sylwestra rozmawiamy o techno-thrillerze/sci-fi pani od „Hurt Locker” i tegorocznego „Zero Dark Thirty, Katheryn Bigelow „Strange Days” z rolą głowną Ralpha Fiennesa!
Jak będzie wyglądała bliska przyszłość, tj. rok 1999? W kim zakochany jest Kuba? Czy ten film jest jak piękna kobieta? Czy spełniamy nasz moralny obowiązek kinomana? Czy istniejemy?

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • mos.

    od lat się nad tym zastanawiam, ale film ten rzeczywiście nie jest wystarczająco popularny, co dziwne zwracając uwagę na nieczęsto pojawiające się tego typu skrzyżowanie gatunkowe oraz dobry poziom filmu, który wydaje się ma sporo zadatków na bycie kultowym. Z drugiej strony nie jest to napewno jedyny przykład. zajebisty klimat, atmosfera, a bohatera granego przez Fiennesa nie da się nie lubić. Film ma wszystko czego zabrakło wielu innym filmom (bardziej znanym) tego pokroju. Odcinek 2 Looper, Rian Johnson, a właściwie jego pierwszy film „Brick”, może koledzy spróbują…

  • dos.

    Janek już nosił ten sweterek w Urawnym Filmie. Jakieś 15 razy.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Hobbit: Niezwykła Podróż

Następny tekst

NieodwracalneOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE