Urwany film #12 – Między słowami | FILM.ORG.PL

Urwany film #12 – Między słowami
21.12.2012


Dziś zgubiliśmy się w translacji i jesteśmy… MIĘDZY SŁOWAMI! Bo o czym warto mówić w dniu Końca Świata, jak nie o miłości?
Co Janek poleca dla relaksu? Kto komu zrobi fatality? Śmiejemy się ze studentów filozofii? Jaki jest Bill Murray? Czy uwielbiamy Nicholasa Sparksa?

„Fajnie. Bardzo fajnie.” — Roger Ebert, Chicago Sun-Times.

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Jakub Piwoński

  Super! Obawiałem się jak ocenicie jeden z moich ulubionych filmów, bo mógłbym dość łatwo stracić sympatię do was ;) ale jak się okazuje dysponujemy podobną wrażliwością. Podpisuje się pod każdym waszym słowem użytym w stosunku do tego filmu.

  For relaxing time, make it „urwany film” time

 • Phil

  Piękne wejście, kto oglądał film, ten wie o co chodzi tutaj. Fatality na Kubie na wejściu wspaniałe, po obejrzeniu odcinka o bronsonie nie chciałbym widzieć odwetu i nawet wystąpienie radomskiej babki się znalazło. Coraz lepiej, coraz lepiej i wesołych świąt.

 • Mefisto

  Wszystko pięknie, ale ten film to żadne „aktorskie początki” Scarlett :P

 • Rudolf

  9 tęczowych flag na 10 dla autorów

 • rudolf

  9 tęczowych flag na 10 dla autorów

 • F.R.

  ale ten film jest słaby, jedyne co w nim było wielkie to góra Fudżi. No i Kevin Shields na O.S.T.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Gangsterzy. Sentymentalne kompromisy.

Następny tekst

4:44 Ostatni dzień na ZiemiOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE