URWANA LEKCJA FILMU #4. Terminatory i Marvele. Podcast | FILM.ORG.PL

URWANA LEKCJA FILMU #4. Terminatory i Marvele. Podcast
12.11.2014


Dziś audycja prosto z Warszawy. W tym odcinku podcastu w skłądzie Janek, Kuba i Mateusz, rozmawiamy szerzej o planach filmowych Marvela, o tym czy Michael Fassbender to dobry na materiał na Steve’a Jobsa oraz czy to dobry materiał na film, a także o szalonej, domniemanej fabule Terminator: GeniSYS. Zapraszamy! :)

Wersja YouTube poniżej, a wersję do ściągnięcia w mp3 znajdziecie tutaj: [KLIK!]

 

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


  • Furlong

    Rozkmina o „Terminatorze” i Sarze Connor, która „wypina się na lotnisku i czeka na zapłodnienie” bezcenna!!! Ale przecież to tak będzie wygladac, Sara będzie wiedziała w tej wersji, kto będzie ojcem jej dziecka. Dobry podczas, można krytykować ale -podkasty sa na ogol nudne i doceniam energię.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

MAPY GWIAZD

Następny tekst

3. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa - DZIEŃ 5.OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE