SNAJPER. Oscary 2015. URWANY FILM | FILM.ORG.PL

SNAJPER. Oscary 2015. URWANY FILM
Jakub Koisz
18.02.2015


Było „Pincisiont Twaszy Greja”, ale wracamy do serii Oscarowej, bo te już tuż, tuż. Bradley Cooper jako amerykański snajper szczela do ludzi, którzy szczelaja do ludzi. A do tego ma plastikowe dziecko!

A jezeli nie widzieliście naszej recenzji Greya to jest tutaj:

 

A tu reszta plejlisty Oscarowej – Gra Tajemnic, Teoria Wszystkiego, Birdman, Boyhood i Selma.

Jakub Koisz

Jakub Koisz

Skończył polonistykę i kulturoznawstwo. Pisze więc, a to o komiksach, a to o filmach i książkach, uczy mówienia, uczy pisania... Mógłby całymi dniami biegać za piłką lub opowiadać przyjaciołom o filmach, które go ostatnio podjarały. Zapewne choć raz w życiu polecił Ci "Big Lebowskiego", komedie Franka Capry lub "Avengers". Jeśli byłaś kobietą i uznał, że sympatyczną, bredził Ci o "Przed wschodem słońca". Jeśli Cię nie polubił, kazał Ci obejrzeć "Salę samobójców" lub "Efekt motyla". Lubi boks i kino bokserskie.
Jakub Koisz

Latest posts by Jakub Koisz (see all) • Dominik Herman

  Recenzja Kuby i Janka stanowi potrzebną przeciwwagę do wysokiej oceny, którą Snajperowi wystawił Maciek Niedźwiecki. Nic dodać, nic ująć. Eastwood już chyba powinien udać się na emeryturę.

 • szczyglis

  Mnie „Snajper” się w ogóle nie podobał. Ten film jest po prostu mdły. Do takiego „Hurt Lockera” nawet nie ma startu. Bohater totalnie bezpłciowy, całość bardziej skupiona na życiu rodzinnym i ogólnie jakaś taka nijakość. Nie kupuję tego filmu. Szkoda, że Ewastwood tym razem dał ciała, ale cóż, wiek robi swoje. No i Cooper – w ogóle nie pasował do tej roli, nie twierdzę, że zagrał źle, bo zagrał dobrze, ale cały ten snajper to jest tak nieciekawa postać, że nawet Al Pacino nie dałby rady zagrać tak, żeby ta osoba wzbudziła sympatię. Film dla Amerykanów, tylko i wyłącznie, co jarają się tym swoim bohaterem.

  • Dominik Herman

   Jedyne co ratuje ten film to właśnie dobra rola Bradleya Coopera – dla mnie jedna z jego najlepszych.

 • A tam snajpier , polecam wam Greya, Mąż po obejrzeniu rzucił się na mnie ;D
  http://www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

SNAJPER

Następny tekst

Pięćdziesiąt twarzy GreyaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE