Najgorsze filmy 2013 – część 1 | FILM.ORG.PL

Najgorsze filmy 2013 – część 1
09.03.2014


Już po Oskarach, najlepsi z najlepszych nagrodzeni, tymczasem Urwany Film gryzie sprawę z drugiej strony. O ile Oskary to malinowe słodkie usta kobiety, to my… wywozimy szambo. Najgorsze filmy ubiegłego roku. Nasze osobiste rozczarowania i traumy. Póki co: miejsca 10 – 6. Niedługo kolejne miejsca.

Czy Kuba zna się na filmach? Czy Janek potrafi otworzyć drink? Czy Martin Scorsese ma biowszczepy w miejscu genitaliów? Komentujcie, lajkujcie, kochajcie!

urwany film

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • Milia

  Cześć Mateusz.

 • April

  Ciężko was się ogląda ten wasz program, na filmwebie mają klasę w swoich programach i przyjemnie ich się ogląda. A tutaj? Taka szarpanina i jak bachory się zachowujecie. Męczarnia dla widza

 • Artur Gralla

  A czy wy dostaliscie nominacje dla najgorszego programu o filmach ja moge zostac nominowany do najgorszego forumowicza i wroga gramatyki i ortografi ;).

 • Kaemefor

  Crov znowu ubrany jak do zdjęcia klasowego w podstawówce.

 • Łukasz

  Już sobota a drugiej części nie ma.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

#157 Michael Bay

Następny tekst

#158 - James Bond x3OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE