Mały Szocik – premiery 7.03.2014 | FILM.ORG.PL

Mały Szocik – premiery 7.03.2014
06.03.2014


Cześć! Dzisiaj prezentujemy wam coś trochę innego.

Postanowiliśmy dodać do naszego repertuaru cotygodniowy przegląd najbliższych premier. Dziś mówimy o tym, co będziecie mogli zobaczyć w kinach od tego piątku. To nie recenzje, bo żadnego z filmów nie widzieliśmy, a nasze opinie i przewidywania przedstawione na szybko i ogólnie.

Dajcie nam znać, co sądzicie o tym pomyśle. Będziemy bardzo wdzięczni za wasze opinie i lajki!

szocik

Urwany film

"Urwany Film" - wielokrotnie nagradzany na festiwalach program/vlog/wideorecenzja (KlocuchTM)/reportaż/audiobook/podcast Janka i Kuby. Jeżeli autorów będzie stać na piwo i kino (albo DVD czy kasety wideo, VHS) to będzie pojawiał się co tydzień z czasem, siłą rzeczy, zyskując na jakości. :) Tematyka, do której piją to kino, film, kinematografia, telewizja, wideo, nawet video, VHS, kasety, CD, DVD i BluRej. I kamery z mikrofonem.


 • szczyglis

  Ja tam Was lubię i propsuję za nową serię :)

 • Prażynka

  Napiszę tak – niesamowicie fajnie się Was ogląda, ale czasami brakuje mi merytoryki. Ale bardzo nadrabiacie interakcją między sobą, reakcją na żarty, naprawdę nie wydaje mi się, żeby udawało się to podrobić, choć początku czuć było Lekko Stronniczych. Uważam zresztą, że energia między Wami jest lepsza, bo nieco się różnicie.

 • Jokullus

  Nie za bardzo rozumiem sens istnienia tego typu programów – każda osoba wchodząc na stronę kina, filmwebu, bądź stopklatki sama na podstawie plakatu, zwiastuna, albo krótkiego opisu zamieszczonego pod filmem, jest w stanie ocenić czy film jest dla niej interesujący, czy nie oraz zobaczyć jakie są w danym tygodniu premiery.

  Tego typu seria ma sens w dwóch przypadkach: a) kiedy prowadzący mają tak niesamowity autorytet, że ich stwierdzenia „to bym obejrzał, a to nie” może być dla kogoś drogowskazem w dżungli premier b) albo gdy nie opisują wszystkich filmów, które wchodzą po kolei, tylko te o których mało kto słyszał, ale są warte uwagi, z tego lub innego powodu.

  • Jakub Koisz

   Bądź trzy – ktoś chce dostać to na tacy, w jednym kontencie. Nie wiem, jak Ty, ale ja się kinem interesuje bardzo, a jednak nie wchodzę na żadnym portalu w zakładkę „premiery”. A tutaj masz to wszystko w małym kieliszku.

   Mały szocik, a robi robotę.

   • dark.mike

    to skad wiesz jakie sa premiery, skoro tego nie sprawdzasz? :-D A idea moze i ok, ale takie przeglady premier robi wiele stron. nic nowego.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Nowe oblicze FARGO

Następny tekst

Maciej Stuhr jako... Wołkow?OSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE