BOYHOOD. Oscary 2015. URWANY FILM #72 | FILM.ORG.PL

BOYHOOD. Oscary 2015. URWANY FILM #72
Jakub Koisz
12.02.2015


Richard Linklater przez 12 lat kręcił film o tym, ze przez 12 lat kręci film. W rolach glownych Ethan Hawke i Patricia Arquette, ale oprocz tego po ekranie szwęda się jakiś dzieciak. A my o tym gadamy, oczywiscie nie znajac sie jak zawsze. :)

Zapraszamy na naszego fejsbuka: fb.com/urwanyf

Jakub Koisz

Jakub Koisz

Skończył polonistykę i kulturoznawstwo. Pisze więc, a to o komiksach, a to o filmach i książkach, uczy mówienia, uczy pisania... Mógłby całymi dniami biegać za piłką lub opowiadać przyjaciołom o filmach, które go ostatnio podjarały. Zapewne choć raz w życiu polecił Ci "Big Lebowskiego", komedie Franka Capry lub "Avengers". Jeśli byłaś kobietą i uznał, że sympatyczną, bredził Ci o "Przed wschodem słońca". Jeśli Cię nie polubił, kazał Ci obejrzeć "Salę samobójców" lub "Efekt motyla". Lubi boks i kino bokserskie.
Jakub Koisz

Latest posts by Jakub Koisz (see all) • Wojtas

  Dobry Film powiedzmy przedstawione zwykłe
  życie ale bez super sensu,,,, każdy z nas jak by nagrał 2 godziny z 12
  lat życia bylo by ciekawiej o wile bardziej podobał mi sie osobiście film drogi o sensie życia „Droga życia”, Nie wiem ale ten film przypomina mi serial „Klan” albo „M jak miłość” dwanaście scen z tych seriali i jest 12 lat kręcenia. Jeśli ten film wygra oscara to całkiem będzie dziwna sprawa.

 • Adam Wencławek

  Pokazanie bohaterów serialu przez okres 10 lat vs Boyhood przez 12/13 w dodatku bohater zaczyna swoją rolę w wieku 5 lat a kończy na 18 to bardzo duża różnica, więc porównanie z serialem Przyjaciele, jest bardzo przesadne.

 • Robert

  Sami moglibyście pofilozofować czasem jak Linklater czy ten chłopak, bo jak słyszę po raz setny z ust tego grubasa „pierdololo” to mi się rzygać chce. Pozowanie na luzaków i wyjebkowiczów jest już nudne, dlatego panowie: do roboty, a nie ściemniać i udawać,że robicie coś pożytecznego dla społeczeństwa

 • tom

  Robert. Jak forma ci się nie podoba to nikt nie każe ci tego oglądać.Osobiście lubię chłopaków i ich dyskusje


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Kingsman: Tajne służby

Następny tekst

9 SONGS - Przegląd kina erotycznego wg KMFOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE