Trailer THE MASTER | FILM.ORG.PL

Trailer THE MASTER
Rafał Oświeciński
20.07.2012


Wczoraj pisałem o samym filmie, nowym plakacie i dwóch teaserach. 

Dziś nad ranem pokazał się pełny zwiastun. 

Jakie wrażenia? Wciąż jest enigmatycznie, choć fabuła została nieco przybliżona. Mamy piękne ujęcia, wyborne aktorstwo. I dobrą, niebanalną historię. 

 

 

Rafał Oświeciński

Rafał Oświeciński

Celuloidowy fetyszysta.
Kino istnieje nie tylko dla rozrywki. Powinno budzić emocje. Powinno szokować ibulwersować. Powinno bez skrupułów zmuszać mózg i serce do wytężonej pracy. Dlatego wolę nieudane eksperymenty od udanych średniaków tworzonych od linijki.
Rafał Oświeciński


 • Po tysiąckroć tak. Aktorzy, zdjęcia, muzyka i ciekawy klimat filmowej (o)powieści z lat 50. Momentami przychodziła mi na myśl hustonowska adaptacja „Mądrości krwi”, ale jak widać Anderson uderza w poważniejsze tony. Moim zdaniem ten zwiastun za dużo pokazał – dwa poprzednie teasery wzmagały apetyt i mieszały w głowie. Niemniej jednak, nie mogę się doczekać.

 • widzimisie.blox.pl

  Spore wnioski wyciągnięte z trailera. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie (przynajmniej w części) z góry założone?

  • widzimisie.blox.pl

   Dodam, że moim zdaniem trailery dramatów/obyczajówek itp. z reguły przedstawiają się nieźle, bo i niezgorsi aktorzy w nich grywają, i sprawniejsi reżyserzy za nie się biorą, i historie to odpicowane „samo życie” (oczywiście są wyjątki). Warto też pamiętać, że sam trailer ma odgórnie dobrze wyglądać. Więc chwalenie ujęć i historii może być nieco przedwczesne.

   Za to plakat naprawdę super!


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Zapowiada się wybitnie dobrze

Następny tekst

PrometeuszOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE