"The Secret Life of Walter Mitty" - zwiastuny | FILM.ORG.PL

„The Secret Life of Walter Mitty” – zwiastuny
Grzegorz Fortuna
12.10.2013


Ben Stiller ekranizuje słynne opowiadanie Jamesa Thurbera z 1939 roku. Tytułowy bohater to – u Stillera, w oryginale było nieco inaczej – przeciętny facet pracujący w redakcji magazynu „Life”, który większość dnia spędza na fantazjowaniu. Pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie i wyruszyć na wyprawę, by odnaleźć zdjęcie, które ma pojawić się na okładce ostatniego numeru czasopisma. W obsadzie, poza Stillerem, także Kristen Wiig, Adam Scott, Patton Oswald, Sean Penn i Shirley MacLaine.

Pierwszy trailer pojawił się już jakiś czas temu i był zaskakująco udany – dzięki temu, że jego twórcy postawili na obrazy i muzykę zamiast słów, wprowadzał w specyficzny klimat i wydawał się bardzo interesujący i nietuzinkowy. Drugi jest już trochę gorszy, bo nie operuje niedopowiedzeniem, ale odnoszę wrażenie, że to nadal zapowiedź ciekawego filmu, na który warto czekać.

Grzegorz Fortuna

Grzegorz Fortuna

Miłośnik polskiej kultury filmowej okresu transformacji, dawnego włoskiego kina gatunkowego, filmu grozy i współczesnej popkultury. Członek kolektywu VHS Hell. Zainteresowany wszystkim tym, co zapomniane lub niedocenione. Bardzo lubi kebab.
Grzegorz Fortuna

Latest posts by Grzegorz Fortuna (see all)  • Patryk Głażewski

    Czekam bardzo, choć martwią mnie mieszane opinie o samym filmie. Liczę że przynajmniej przypadnie mi do gustu.

  • Marek1983

    Zapowiada się interesująco…:)

  • Zajeżdża trochę Jasonem Reitmanem, ale to nawet dobrze. Żeby tylko Stiller aktorsko podołał.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Fota #85 - Mel "Braveheart" Gibson

Następny tekst

Kumba 3DOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE