Carringtonowie powracają w nowej wersji serialu „Dynastia”

Autor: Tekst gościnny
opublikowano

W latach dziewięćdziesiątych na ekranach polskich telewizorów królowało kilka seriali. Jednym z najsłynniejszych był tasiemiec pod tytułem Dynastia, popularny do tego stopnia, iż nawet teraz, w XXI wieku, jest on co jakiś czas powtarzany w ramówce tej czy innej stacji telewizyjnej. Widzów przyciągnęły nie tylko piękne stroje, bardzo eleganccy i bogaci mężczyźni czy w niczym im nie ustępujące kobiety, ale także spiski, intrygi, zaginione i nagle odzyskane dzieci, tajemnice rodowe i innego rodzaju niesamowite wydarzenia. Trafił się nawet zamach w Mołdawii, porwanie przez UFO i hipnoza.

Obecnie, po wielu latach od emisji ostatniego odcinka (przypomnijmy datę – 19 grudnia 1993 roku, chyba że doliczyć do tego mini serial Dynastia: Pojednanie), planowane jest wznowienie tej tak bardzo popularnej serii. Tym razem za konflikty rodzinne zabierze się stacja CW, a „za kierownicą” pilota stanie Sallie Patrick. Twórcy poprzedniej, oryginalnej wersji, czyli Richard i Esther Shapiro, również zostali zaangażowani do prac nad nowym projektem. Oczywiście trzon serialu zostanie taki sam, czyli małżeństwo Krystle z multimilionerem Carringtonem oraz walka o władzę, pieniądze i wpływy pomiędzy wspomnianym rodem a dynastią Colbych.

Co oczywiste, zmieni się obsada mega hitu, w większości nie są znane konkretne nazwiska, chociaż już dzisiaj wiemy, że w roli Krystle (czy też tym razem Cristal) została obsadzona Nathalie Kelley, wychowana w Australii i urodzona w Peru aktorka, znana między innymi z Pamiętników wampirów czy Szybkich i wściekłych.

W międzyczasie przypomnijmy sobie wszystkich aktorów, jakich mogliśmy zobaczyć w pierwotnej wersji.

Ostatnio dodane