PLAKAT – „Transformers: Wiek zagłady” | FILM.ORG.PL

PLAKAT – „Transformers: Wiek zagłady”
Rafał Donica
24.06.2014


Premiera czwartej odsłony flagowego produktu z fabryki rozwałki Michaela Baya, już 27 czerwca. Tymczasem znowu sypnęło nowymi plakatami. Trzy z nich, tak szablonowe, że chyba bardziej się nie dało, przedstawiają postaci stojące na jakimś wzgórzu, z głowami skierowanymi to w lewą, to w prawą stronę. Autorom plakatów nie chciało się najwidoczniej zrobić aktorom drugiego zdjęcia, więc (najlepiej widać to na przykładzie Marky Marka) zrobili po prostu ich lustrzane odbicia.

Konkretne wrażenie robi za to podłużny plakat z Denverem (pamięta ktoś „ostatniego dinozaura”?)… to znaczy Grimlockiem, a wrażenie najkonkretniejsze – chiński poster przedstawiający Optimusa palącego się do walki ;). W tym przypadku „chińska podróbka” przebiła znacznie amerykańskie oryginały!

A tak w ogóle, wybieracie się do kina na „Transformers: Wiek zagłady”, czy macie już dość kolorowej wojenki bayowskich robotów?

Transformers wiek zaglady 1

Transformers wiek zaglady 2

Transformers wiek zaglady 3

Transformers wiek zaglady 5

Transformers wiek zaglady 6

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


 • Andriej

  I całe to gówno znowu się zacznie… nędza i miałkość plakatów świetnie odzwierciedla nędzę filmów. Na pewno się nie wybiorę i do tego żal mi tych, którym się toto podoba

  • Dareth

   Mi się te filmy podobają i żal mi takich ludzi jak ty

   • Luis Suarez

    I naprawdę uważasz, że kogokolwiek obchodzi kogo ci żal?

    • Dareth

     I naprwdę uważasz, że kogoś obchodzi co piszesz?

     • Luis Suarez

      LOL. Opowiedz jak to jest strzelić sobie logicznego samobója. Ale wyczuwam gimbazę, więc nie ma czemu się dziwić…

 • kapetolik

  Mega film :D jak toś jeszcze nie oglądał to daje link tu: transformers2014.end.pl


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

"300: Narodziny imperium"

Następny tekst

Oldman + Playboy = skandalOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE