PLAKAT – Niezniszczalni 3 | FILM.ORG.PL

PLAKAT – Niezniszczalni 3
Rafał Donica
19.06.2014


Po plakatach prezentujących poszczególnych bohaterów (zobacz TUTAJ) przyszedł czas na „zdjęcie grupowe”. Poprawcie mnie, bo może się mylę, ale mamy tu chyba do czynienia z najbardziej „licznym” (16 osób) plakatem w historii kina ;). 

Wszyscy na poniższym posterze są uśmiechnięci i wyglądają na bardzo zadowolonych, co ma zapewne oddać wesołą i zdrową atmosferę, jaka panowała na planie. Nie jestem tylko do końca przekonany, czy te szerokie od ucha do ucha uśmiechy pasują do filmu akcji. Zaraz, zaraz, toć to ma być PG-13, więc może to próba zachęcenia do wizyty w kinie młodych widzów, wychowanych na Klubie Myszki Mickey i słodkich buziach gwiazdek Disneya? Dość złośliwości, plakat jest po prostu fajny, aktorzy wyluzowani, bije od nich pozytywna energia. Oby tylko udzieliła się nam także podczas seansu, czego wam i sobie życzę.

Niezniszczalni 3 plakat

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


  • Krzysztof Walecki

    Ale miejsca dla Roberta Davi już zabrakło. Ech…

    • Cassel

      Może nie umiał się uśmiechać od ucha do ucha? To chyba aktor od dość ponurych ról. :)


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Historia mojego pierwszego w życiu wyjazdu na festiwal w Cannes

Następny tekst

Dżej DżejOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE