PLAKAT – Jak wytresować smoka 2 | FILM.ORG.PL

PLAKAT – Jak wytresować smoka 2
Rafał Donica
11.04.2014


W sieci właśnie zadebiutował oficjalny plakat do „Jak wytresować smoka 2” – ot, plakatowa średnia krajowa. Mnie zdecydowanie bardziej podobają się postery-teasery prezentujące poszczególne postaci i ich smoki. Takie cieszące oko i poprawiające humor plakaty oraz wspomnienie fantastycznej, pierwszej części filmu, sprawiają,  że aż chce się iść do kina. W Polsce 20 czerwca. 

smoka1

smoka2

smoka3

smoka4

smoka6

smoka7

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


 • Łukasz Grzesik

  Na sam film czekam bardzo mocno, głównie mając w pamięci świetną część pierwszą. Natomiast sam plakat główny, to poziom mocnego „meh”, ale takiego „meh” bardziej w stronę „mhmh”, czyli takiego „meh” z mocnym zainteresowaniem.

  Do tego znacznie poprawili jakość modeli postaci.

 • Lizergamid

  Ja pierwszą część obejrzałem w zasadzie przez przypadek i byłem miło zaskoczony niewymuszonym humorem, lekkością i ogólną koncepcją, chętnie sprawdzę dwójkę.

 • Mike

  Ach te dziewiczy zarost u chłopaków :D

 • q

  recenzje plakatów i trailerów – boskie. Czekam na recenzje bloków reklamówych w kinach przed filmami i projektów okularów 3D. Ten serwis upada intelektualnie.

 • kara

  uwielbiam ten film sonczysmark i śledzik ale brody!!!!!!!!!!!!!!!


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Namiętność

Następny tekst

Droga do zapomnienia - konkurs o zapominaniuOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE