PLAKAT: „Into the Storm” | FILM.ORG.PL

PLAKAT: „Into the Storm”
Rafał Donica
27.06.2014


W sieci zadebiutowały właśnie postery promujące film „Epicentrum”, bo tak będzie brzmieć polski tytuł „Into the Storm”. Albo ja cierpię już na jakąś filmową znieczulicę, albo te plakaty naprawdę nie mają sobą wiele do zaoferowania, no, może poza całkiem widowiskowym jęzorem ognia ciągniętym przez wichurę. Choć graficy się zapewne srogo napracowali rysując to groźne zjawisko pogodowe, efekt jest niestety taki, że patrząc na pierwszy plakat mam wrażenie, jakby reklamował on jedną z katastroficznych, czy raczej katastrofalnych produkcji Asylum, puszczanych w TV PULS, a nie film kinowy. Jedynie ostatni, poziomy poster prezentuje coś niezwykłego – samolot pasażerski (który widzieliśmy już zresztą „w locie” na TRAILERZE) unoszony przez tornado, a to zawsze „mile” łechce wyobraźnię.

A jak wam się widzą te zakręcone plakaty?
Czekacie w ogóle na film o „łowcach burz”?

into the storm 1

into the storm 2

into the storm 3

into the storm 4

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


 • Przemysław Baran

  plakaty nie mają nic do zaoferowania -jak żeś sie naoglądał polskiego ścierwa to każdy plakat wyda się gniotem

 • Patryk Głażewski

  Japoński jest fajnie skadrowany. Ciekawe czy wyjdzie z tego duchowy następca Twistera (niezłe efekty + przeciętna fabułka :P).

 • Andriej

  Ten ostatni chyba wypada najlepiej, potem ten z japońskimi szlaczkami

 • Ciekawy przegląd zachowań w obliczu kataklizmu na tym ostatnim bannerze:
  – Dokumentowanie zdarzenia
  – Bieg w kierunku tornada (po co?)
  – Pozowanie do zdjęcia


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Najnowszy zwiastun MIASTA 44. Komasa wie, o co chodzi!

Następny tekst

Czołówki znanych seriali w stylu 90'sOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE