PLAKAT – „Ewolucja planety małp” | FILM.ORG.PL

PLAKAT – „Ewolucja planety małp”
Rafał Donica
08.06.2014


Jakiś czas temu, na łamach FILM.ORG.PL psioczyłem na postery-teasery do „Ewolucji planety małp”. Zdanie swoje podtrzymuję, bo tamte plakaty nie wzbudziły we mnie większych emocji,  ale nowe, epickie dzieło działu marketingu i reklamy, które możecie podziwiać poniżej, wytarło mną podłogę. Kino zmierza w dziwnym kierunku: transformer dosiada dinozaura, małpa dosiada konia… o ile jednak w przypadku filmu Michaela Baya nie jestem pewien, czy taki zestaw jeździecki mi do końca pasuje, tak plakatowa zapowiedź „Ewolucji planety małp” to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

ewolucja planety malp

Rafał Donica

Rafał Donica

Rocznik 77, od chwili obejrzenia „Łowcy androidów” pasjonat kina (uwielbia „Akirę”, „Drive” i niedocenioną „Nienawistną ósemkę”). Miłośnik Szekspira, Lema i literatury rosyjskiej (Bułhakow, Tołstoj i Dostojewski ponad wszystko). Ukończył studia w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie na kierunku realizacji filmowo-telewizyjnej. Od seansu „Frankensteina” Jamesa Whale'a – niepoprawny wielbiciel postaci monstrum. Założyciel i w latach 1999 – 2012 redaktor naczelny portalu FILM.ORG.PL. Wieloletni współpracownik miesięczników CINEMA oraz FILM, publikował w Newsweek Polska, CKM i kwartalniku LŚNIENIE.
Prowadzi blog tematyczny poświęcony klasycznym monster-movies: cinemafrankenstein.blogspot.com
Rafał Donica


 • Lizergamid

  Nihil novi, czarnuch na koniu był już nawet w reklamie Old Spice.

  • Patryk Głażewski

   Ale nie miał karabinu w łapie!

  • Adrian Andrzejewski

   Za taki komentarz powinieneś dostać bana.

   • Adolf

    radziłbym trochę czarnego poczucia humoru i dystansu, a nie żałosną poprawność polityczną za którą w normalnym świecie powinien lecieć ban ;)

   • Lizergamid

    Musiałbym się raczej ustawić za tobą w kolejce.

   • piczympoom

    Eh zasrana poprawnośc polityczna.

    • Po prostu, na tym cywilizacyjnym etapie, powinniśmy się pewnych postaw i podejścia na stałe oduczyć.

   • apes

    bana czy banana?

    • Adrian Andrzejewski

     Widzę, że dla was to świetny żart… wydaje mi się, że ban na portalu to dla was niewystarczająca kara. Tu wcale nie chodzi o brak poczucia humoru i dystansu. Nie chodzi też o „żałosną poprawność polityczną”.

     Art. 257.

     Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Na skraju jutra

Następny tekst

"Penny Dreadful" - recenzja czwartego odcinkaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE