Nowy trailer "Niesamowitego Spider-Mana" wylądował w sieci | FILM.ORG.PL

Nowy trailer "Niesamowitego Spider-Mana" wylądował w sieci
Radosław Pisula
12.02.2012


Od kilku dni mamy możliwość zapoznania się z kolejnym trailerem nowej filmowej adaptacji przygód Spider-Mana. Obraz premierę będzie miał dopiero w lipcu, ale nowy zwiastun już zdaje się ujawniać, dosyć wyraźnie, szkielet całego filmu – w przeciwieństwie do wcześniejszego, który pokazywał tylko tyle, że przygody Ścianołaza będą trochę mroczniejsze i znów zobaczymy origin postaci.
Mamy w końcu okazję zobaczyć konkretny kawałek akcji i wygibasów Andrew Garfielda w kostiumie; możemy przekonać się, że Parker, jak przystało na jego komiksowy odpowiednik, posiada specyficzne poczucie humoru; szerzej poznać postacie poboczne, takie jak Kapitan Stacy czy Curt Connors; zobaczyć w końcu w akcji gadzią wersję tego drugiego; zapoznać się z jego złowieszczymi planami i zobaczyć kilka innych spektakularnych scen. Zapraszam to oglądania. Ja coraz bardziej wierzę w wizję Webba i czuję, że w umiejętny sposób odświeży ekranowy wizerunek Spider-Mana.
Radosław Pisula

Radosław Pisula

Całkowicie pożarty przez popkulturę. Poświęcił studia na analizowanie kina Johna Woo i Johna Carpentera, a obecni w ramach doktoratu pisze monografię Waltera Hilla. Zjada wszystko, co zapisano na taśmach celuloidowych i nośnikach cyfrowych – szczególnie wszelkiej maści horrory, wysokooktanowe akcyjniaki oraz klasyczne amerykańskie kino sygnowane nazwiskami m.in. Capry, Stewarta, Hitchcocka, Granta czy Hawksa. Uwielbia Grace Kelly, Nikolę Teslę oraz Godzillę – najlepiej, gdy pojawiają się w tym samym filmie. Kocha swoją dziewczynę.
Radosław Pisula


 • K_Pudd

  no zobaczmy, Lizard jak na razie prezentuję się kiepsko jak nie gorzej jak Venon w 3ce Raimiego.

 • Dux

  Nie mogę pojąć po co i dlaczego wzięto się za "odświeżanie wizerunku Spider-mana", skoro miał on premierę ledwo kilka lat temu. Niedługo zaczną w Hollywood robić restarty serii albo remake'i w tydzień po premierze filmu ;)

 • Gamart

  Akurat Spider-Man zasługuje na naprawdę dobrą filmową adaptację. Byleby tylko zapomnieć o męczeńskiej twarzy Maguire'a, który jest jedną z największych wpadek obsadowych jakie znam.
  A co do restartów, to Punisher w tym wieku miał swój w odstępie ledwo kilku lat, nowy Ghost Rider ma być niezwiązany z pierwszym barachłem, a zapowiedziane są jeszcze rebooty Fantastic Four i Daredevila. Więc Twoja wizja nie jest jakoś szczególnie odległa :)

 • Dux

  Zacznę się bać jak ogłoszą odświeżenie "Transformers" ;)
  A co do "Spider-mana" to pierwsze dwie części, z naciskiem na dwójkę, całkiem mi się podobały, dopiero trójka zamordowała ten całkiem niezły cykl. Tobey jak Tobey, był do przeżycia, ja nie mogłem znieść mało urodziwej Kirsten Dunst.

 • Rinzler

  Ja nie mam nic przeciwko Transformersom o ile pan B opamięta się przestanie wymachiwać flagą w gwiazdki i paski, racząc nas fabułą z brazylijskich seriali.

 • Anonymous

  Czym to się różni od Spajderów Raimiego? Garfiled ze swoją czupryną wygląda dość komicznie. A zapowiedzi rebootów są doprawdy żenujące.

  tomashec

 • Anonymous

  Dux, przecież już ogłosili…
  Co najlepsze z panem B za sterami :]


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

Obywatel Kane

Następny tekst

Wakacje Jasia FasoliOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE