Fota: Inherent Vice (nowa fotografia) | FILM.ORG.PL

Fota: Inherent Vice (nowa fotografia)
Filip Jalowski
22.08.2014


Mamy drugą fotografię z filmu Inherent Vice, reżyserowanego przez Paula Thomasa Andersona na podstawie prozy Thomasa Pynchona. Za wielką wodą odbyły się  również pierwsze zamknięte pokazy (dla osób odpowiedzialnych za selekcję filmów do Nowojorskiego Festiwalu Filmowego). Produkcja ma ponoć w sobie ducha coenowskiego Big Lebowski, jednak pojawiają się w niej również dużo poważniejsze tony – na myśl od razu nasuwa się Boogie Nights. Zresztą, w  Inherent Vice również przenosimy się do Ameryki lat siedemdziesiątych i, jeśli wierzyć pierwszym widzom, ta dekada w trakcie seansu wręcz wylewa się z ekranu. W filmie zagrają m.in. Joaquin Phoenix, Josh Brolin, Benicio Del Toro, Owen Wilson, Reese Witherspoon i Jena Malone. Can’t wait!

inherent-vice

Pierwsza z opublikowanych fotografii poniżej

inherent-vice-2 • Paweł Kędziora

  hmm. Pamiętam identyczne podniecenie i oczekiwanie (jakieś przebłyski z planu, plakat, przecieki na temat fabuły) związane z The Master. Zwłaszcza tutaj, na KMF. I co? Szału nie było. Może nie ma co nadmuchiwać oczekiwań…

  • Fidel

   Jak dla mnie „Mistrz” to wybitna rzecz. Nie zawiódł mnie ani trochę, mimo dużych oczekiwań.

   • Maciej Niedźwiedzki

    Dla mnie „Mistrz” był strasznym rozczarowaniem. Często w trakcie tego filmu byłem wręcz zażenowany pretensjonalnym nadęciem i pustosłowiem. Jedyny plusik za Amy Addams. „Aż poleje się krew”, „Boogie Nights” i „Magnolia” to faktycznie rzeczy wielkie i ważne. Książka Pynchona sprawiła mi sporo frajdy więc wychodzi na to, że na „Inherent Vice” Andersona bardzo czekam :)

  • JCS

   Mistrz był dla mnie zaskoczeniem, bo nie spodziewałem się takiego poziomu aktorstwa

 • Patryk Głażewski

  Kurczę, Phoenix za każdym razem kojarzy mi się na tym zdjęciu z Wolverinem.


Przeczytaj jeszczePoprzedni tekst

WRÓG - analiza filmu. Chaos to nierozszyfrowany porządek

Następny tekst

Magia w blasku księżycaOSTATNIE KOMENTARZE NA STRONIE